Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha cikiznek a...

Mit tegyek ha cikiznek a legjobb haverom miatt?

Figyelt kérdés
Szóval a haverom meleg, tudja mindenki róla (látszik rajta, meg nem is tagadja). Én hetero vagyok, ált suli óta haverom, engem nem zavar nagyon rendes rám sose nyomult. Meg amúgy én elég lúzer vagyok nincs is nagyon más barátom (neki vannak lány barátai az osztályából, szünetekben vagy ketten vagy néha velük szoktunk lógni). Az osztálytársaim rommá szivatnak miatta mit csináljak hogy abbahagyják? Próbálok becsajozni eddig 0 sikerrel.

2023. máj. 16. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, szokd meg, fogadd el. Minél jobban kapálózol, annál gyanúsabb leszel az osztályban.
2023. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értem, ha nem lenne a haverod, akkor mással cikiznének. Nyílván az egész arra megy ki, hogy egy önbizalomhiányos emberből olyan reakciót váltanak ki, amitől ők menőbbnek érzik magukat.


Mi a megoldás?

1. visszavágni: pl. felajánlod, hogy ha ennyire érdeklődik a haverod iránt, szívesen összehozod vele

2. provokálni: fölajánlod, hogy beszállhat az édeshármasba, de persze csak akkor, ha elég nagy a gyíkja

3. agresszívan: falhoz vágod az illetőt, és megmondod, ha még egyszer ezzel viccelődik, akkor nem a fal fogja megállítani

4. ignorálni: ha nem reagálsz, nem vált ki semmilyen reakciót belőled, akkor egy idő után nincs értelme neki se ezt forszírozni

2023. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

“rám sose nyomult“

Attól még, mert meleg nem fog mindenkire nyomulni


Éretlenek, ne foglalkozz velük

2023. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne foglalkozz a többiekkel.

Semmi köze senkinek ahhoz, hogy kivel barátkozol.

2023. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ignorálni visszaszólni már próbáltam egyik se vált be. De ilyet hogy édes hármas sose mondanék elég baj hogy így is el vagyok könyvelve én is melegnek.

Agresszív nem vagyok és többen is vannak.

Jó lenne nem foglalkozni velük de beégetnek állandóan megjegyzésekel, néha a tanárok is hallják de őket se érdekli.

2023. máj. 16. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“el vagyok könyvelve én is melegnek“

Az identitásodat nem ők fogják meghatározni.

Valószínűleg saját problémáik vannak, ezért piszkálnak, különben nem érdekelné őket, tényleg csak azt tudom mondani, hogy ignoráld a megjegyzéseiket, akkor is, ha nehéz és fájnak. Persze, ha úgy van állj ki magadért, de érted.

2023. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

"el vagyok könyvelve én is melegnek"

. Attól függetlenül, hogy van egy meleg haverod, akinél ez nem zavar, valahol mégis zavar a gondolat, hogy mások ezt gondolnál rólad. Ezt azért helyre kellene tenni.


A megoldást magadnak kell megtalálni, tanácsot kaptál éppen eleget.

2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!