Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » MI lesz ha az év utolsó...

MI lesz ha az év utolsó tanítási napján a kirándulásra nem megyek el? A semmin kívül mi fog történni? Addigra már mindenből le vagyok zárva, hiányzást is lezárták

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 21:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalosan utolsó tanítási napon zárjuk a naplóban a hiányzás rovatot!


Ez törvényi előírás. Kirándulási napon indulás előtt létszám ellenőrzés, hiányzók beírása.


Az osztályfőnök és a kísérő tanár a felelős, hogy annyian térjenek vissza, ahányan elindultak.

2023. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"A hivatalosan utolsó tanítási napon zárjuk a naplóban a hiányzás rovatot!"


Aha. értem!!


ez esetben hogyan oszt a tanár 17kor az évzárón még aznap bizonyítványt?

Hm? mikor írja meg? elárulod nekem?


Mert ugyebár az osztályozó értekezlet utolsó nap mínusz 3 nappal van, és a tanárnak legalább (de legalább.... ) kettő nap megírni a biziket.



Nos, akkor összematekozod ezt nekem?

2023. máj. 26. 08:23
 13/26 anonim ***** válasza:
Ma sem vagy suliban, hogy 8.23-kor ide firkálsz? 😂
2023. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Mert ugyebár az osztályozó értekezlet utolsó nap mínusz 3 nappal van, és a tanárnak legalább (de legalább.... ) kettő nap megírni a biziket."

. Diák létedre hihetetlenül tájékozott vagy az oktatással kapcsolatos adminisztrációk terén.

Mint mindig.


Hm

(Honvédelmi Minisztérium)

2023. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Ma sem vagy suliban, hogy 8.23-kor ide firkálsz?"


a kettő hogy és miért zárja ki egymást, azt elárulod?

2023. máj. 26. 08:43
 16/26 anonim ***** válasza:

Miért nem Te áruod el? Hiszen Te mindent is tudsz.


Nálatok egyébként a dolgozók is kapnak évvégén bizonyítványt?

2023. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

" dolgozók is kapnak évvégén bizonyítványt?"


Nem, ők folyamatosan megkapják a biziket hónapról hónapra a gyászos bérük formájában, és hónapról hónapra láthatjáj hogy egy nem ma barnult építkezési segédmunkás többet keres mint ők a diplomájukkal.

2023. máj. 26. 08:52
 18/26 anonim ***** válasza:

#17: na, jó, de valami varázsa csak van ennek a helynek. Ha már az idők végtelensége óta itt picsogsz miatta.


Nekem van is tanári diplomám, és éppen munkát keresek. Mikor kezdhetnék? Szívesen lezárok még néhány osztályt, jegyet osztogatni nagyon tudok.

2023. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Erről ennyit.

2023. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ó, szegény... de szerintem hosszú ideje nem sikerült életben tartania egy fiókot ennyi ideig.
2023. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!