Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Van/volt olyan, hogy...

Fiúk! Van/volt olyan, hogy féltetek a lány osztálytársaiktól?

Figyelt kérdés
Akár csak egytől is? Miért? Hányadikosok voltatok?

2023. máj. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez valami fétis?

2023. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, de volt, hogy én féltem általánosban, nem is egytől
2023. máj. 27. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Már felnőttek vagyunk de nekem általánosban volt egy osztálytarsam akitől kirázott a hideg. Dettó mint Wednesday, de nem csak személyiségre még sokszor a haját is úgy hordta és az a tekintet. Plusz ahhoz képest, hogy egy törékeny kiscsaj volt kb bárkit elpicsázott


Btw ma ismerősöm facen és kb egy 10/10es fullos goth csaj. A sötét énje megmaradt csak dögösebb és nőcisebb lett

2023. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
nekem fájó beismerni de igen volt xd, 6-ban volt egy lány aki hát nem annyira volt komplett nem értem még én sem hogy miért féltem tőle, mert ki derült hogy igazából egy nagyon aranyos lány volt mikor eszembe jut mindig az jutt eszembe hogy nem miden a külső.
2023. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én azért féltem tőlük, mert magasabbak voltak, izmosabbak, mint én, szépek, ráadásul nagyon határozott, magabiztos csajszik voltak
2023. máj. 28. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
De ugye erősebb tiszteletet is éreztél irántuk?!?
2023. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen
2023. máj. 28. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Na nálunk pont nincs ilyen mert én vagyok osztályunk központi figurája legmenőbb lányént és nekem köszönhetően mindenkinek statuálok példát és sokan utánoznak engem én pedig kedves és barátságos lány vagyok és látom többiek is emiatt kedvesek meg barátságosak és ezért fontos lenne választani egy olyan remek központi figurát mint én akire felnéz mindenki és akiről mindenkire átragadnak jó tulajdonságai.
2023. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!