Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemi tanárom az alkalma...

Az egyetemi tanárom az alkalmazottam lett, ez mennyire lesz hosszútávon egészséges viszony?

Figyelt kérdés

Részletekben kifejtve, én végeztem már egy BSC-MSC kombót, kicsit más szakterületen, de akkor maradtam ott, miután gyakorlatra is oda mentem mindig. Ez az idő, ami 4 év, elég volt ahhoz, hogy a középvezetői rétegig felszivárogjak.

Mindemellett jelen képzésem egyik szigorú és idősebb, 56 éves tanára a cégnél vállalt másodállást az egyetem mellett, és úgy raktak minket egy projektre, hogy ezen tanárnak én közvetlen főnöke lettem. Hogy illik ezt kezelni? Milyen alakulása lehet a viszonynak?



2023. jún. 2. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked most még zavaró a helyzet, de gondolj bele, hogy milyen a beosztottadnál vizsgázni, és egyből felvidulsz... xD
2023. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha szopat a vizsgán, akkor te meg megszopatod a melóban. Ennyi. Ne dobd el az ütőkártyát, ami ott lapul a zsebedben!
2023. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt lehet kulturáltan felnőtt emberek módjára rendezni. Ahogy írta a 12-es addig nem kell vele törődni, míg nem kezd el szivatni, utána meg visszaadhatod neki.
2023. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha nem volt eddig semmi konkrét konfliktus, akkor szerintem ez egy műprobléma.
2023. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!