Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemi tanárom az alkalma...

Az egyetemi tanárom az alkalmazottam lett, ez mennyire lesz hosszútávon egészséges viszony?

Figyelt kérdés

Részletekben kifejtve, én végeztem már egy BSC-MSC kombót, kicsit más szakterületen, de akkor maradtam ott, miután gyakorlatra is oda mentem mindig. Ez az idő, ami 4 év, elég volt ahhoz, hogy a középvezetői rétegig felszivárogjak.

Mindemellett jelen képzésem egyik szigorú és idősebb, 56 éves tanára a cégnél vállalt másodállást az egyetem mellett, és úgy raktak minket egy projektre, hogy ezen tanárnak én közvetlen főnöke lettem. Hogy illik ezt kezelni? Milyen alakulása lehet a viszonynak?



2023. jún. 2. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ebből nagy ügyet csinálni. Vagy maradt benned valami sértettség az irányába?
2023. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Szívasd meg.
2023. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem viselkedett csúnyán veled, akkor miért szívatnád?

Meg már 56 éves, felesleges szívózni vele, szerintem.

2023. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg tanít? Ha igen, azért ebből lehet probléma. Én jelezném a főnökömnek (már amennyiben a cég iskolázott be és nem magánakció)
2023. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, tanít, ráadásul kettő darab főtantárgyat. A most futó képzésem magánakció úgymond, de a cég elenged, ha vizsgáznom kell, vagy órára kell mennem, mert egyébként levelezőn tanulok.
2023. jún. 4. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ezt kötelességed a felettessel tudatnod, mert felmerül az érdekütközés, összeférhetetlenség.
2023. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudattam, de őket ez nem érdekli, nekem viszont határozottan kényelmetlen. Egyik nap még órán magyarázza az anyagot, utána meg egy nappal én tartom a meetinget neki is, és adom az utasításokat a munkájához.
2023. jún. 4. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell rúgatni
2023. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de van bármi tényleges konfliktus? Rosszul végzi a munkáját? Te rosszul tanulsz? Nem követi az utasításaidat?

Vagy csak úgy általában zavar a helyzet?

2023. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem zavaró a helyzet, mert alapvetően rosszhírű a tanár. Egyelőre teljesen konfliktusmentesen működik minden, de a vizsgaidőszakba belemenve a számonkéréseknél nem tudom, hogy a tanár mennyire próbál játszani velem az egyetemen, és ez hogy hathat ki a dolgokra.

Másmellett azért is kellemetlen számomra mindez, mivel ez akkor is kettős élet, és állandóan figyelnem kell a helyezkedésre.

2023. jún. 6. 14:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!