Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz/baj, ha egy tanáromtól...

Gáz/baj, ha egy tanáromtól kértem segítséget?

Figyelt kérdés

10.es vagyok, és a töri tanárral úgy gondolom egész joban vagyunk (30-40es nő, kicsit anyánk helyett anyánk)

Már pár hete nem érzem magam jól (tanulás stb) és tegnap megkérdeztem a tanárnőt,hogy tudnánk e valamikor beszélni,mert nem vagyok a toppon.

Azt mondta,hogy egyik nap okés.


Nagyon ciki ilyet kérdezni? Mások is csináltak már ilyet?

Vagy, honnan tudom, hogy sok vagyok neki?

Illetve egy másik,de kapcsolodó kérdés, hogy mennyire gáz tanárt megölelni?



2023. jún. 8. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki ilyet kérdezni. Egy tanárnak a tanításon kívül van ilyen feladata is, hogy ha nem érzed jól magad, mert túl sok a tanulnivaló, stb. akkor tanácsot adjon, segítsen. Megölelni akkor szabad, ha megengedi. Szóval meg kell kérdezni. Felnőtt ember, és ha sok vagy neki, akkor meg fogja mondani, vagy éreztetni fogja, és te fel fogod ismerni a jeleket.
2023. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valószinuleg felismernem, de azert tudnátok irni,olyan jeleket,hogy mibol latom ha sok vagyok?

Mint mindent, ezt is tulgondolnám…

2023. jún. 8. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hàt ha nem akarsz ràmozdulni akkor nem ciki ez
2023. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Segítséget kérni szabad, sőt, adott esetben jól teszed. Megölelni nem, nem a rokonod. Nem jellemző, hogy ilyet csinálnának a diákok. A többszöri ismétlés, mondjuk 4 a sok.
2023. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Az ölelés tanárfüggő, én alapvetően gimiben szeretek tanítani, de úgy adódott, hogy időközben egy általánosban is tanítok és ott rendszeresen meg akartak ölelni a diákok. Engem ez nem tanárként is zavar, tanárként végleg, úgyhogy le tudtam szoktatni őket róla. De azok még kicsik voltak, 5-6. évfolyamosak. Kívülről nézve szerintem nem néz ki túl jól az ölelkezés, nagyon extrém helyzetekben elfogadható, de azért ez nem az.
2023. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyeltalan nem gaz, sőt jó hallani hogy vannak még tanárok akiket érdekel, hogy mi van a gyerekekkel iskolán kívül is, nálunk rengeteg olyan tanár volt akinek iskolán kívül írni se lehetett sehol tananyaggal kapcsolatban se, nemhogy a lelki bajainkkal foglalkozzon.


Az ölelés más téma, nálam volt mikor a faktos tanarom megölelelt (aki pasi volt) mert nem voltam jól és pont az ő óráján látszódott ez, nyilván nem akkor mikor mindenki ott volt hanem amikor már csak én voltam bent a teremben, illetve a töri tanarommal nagyon jó viszonyt apoltam (szintén férfi) es mikor leerettsegiztem és a szobelinek is vége volt megöleltük egymást. Igazából nem beszéltük meg előre meg semmi, és nem osztalytarsak szeme láttára, csak szimplán amolyan elköszönés képpen:)

De, minden tanár más. Vannak akik szeretik az ölelést akár tanitvanytol is, vannak akik nem, de nagyban számít tényleg, hogy milyen viszonyban vagytok. Hogyha ilyen jóban akkor szerintem benne lenne az ölelésben, de inkább kérdezd meg

2023. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyebkent mas helyzetekben olelt mar meg minket, illetve puszit is kaptunk baratokkal. Pl. karacsonykor vittunk neki ajandekot vagy szulinapjara.

Meg amugy abszolut jofej es kozvetlen, attol fugg milyen kedveben van:)

2023. jún. 11. 11:27
 8/9 Bálint6969 ***** válasza:
Szerintem nem ciki, sőt álltalában szorgalmazzák hogy beszélj a problémáidról, tanárral is ha épp benne bízol. Hogy gáz e megölelni azt te tudhatod, hiszen te látod milyen viszonyban vagytok
2023. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Sokuk szívesen segít. Az ölelés szerintem még lehet ha jóban vagytok. Mondjuk ez függ attól hogy fiú vagy-e vagy lány.
2023. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!