Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki, hogy nem érdekel a...

Ciki, hogy nem érdekel a szalagavató?

Figyelt kérdés
Ősszel lesz és már mindenki izgatott.( még az anyámat is jobban érdekli) De én nem nagyon várom. Kihagyni nem szeretném, mert már le van foglalva minden. Az a helyzet, hogy jobban várom a nyári programokat a barátaimmal, minthogy eltöltsek egy estét az osztálytársaimmal.

2023. jún. 20. 19:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem, én már el is felejtettem rég.
2023. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
nem. en ellogtam :-D ugy tettem mintha eltört volna a labam :-D
2023. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én el se mentem😆 képmutató baromság az egész
2023. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
az egész egy értelmetlen baromság, hogy finoman fogalmazzak
2023. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én el se mentem
2023. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki. Sok tanulót nem érdekelnek a különböző iskolai programok.
2023. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem kötelező, de szólj előre azért ha nem mész.
2023. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Engem érdekelt de igazából megbántam hogy táncoltam, nem volt kötelező, csak nagyon akartam, de amúgy minden rossz volt abban az időszakban. Családommal is sokat veszekedtem, mert mindenbe bele akartak pofázni, nem engedték hogy olyan hajam legyen amilyen, sminkemre beszóltak, nem engedtek géllakkott csinálni mert csak aznapra volt időpont és "nem fér bele", pedig lett volna rá idő. Én pulcsit akartam afterra felvenni mert a ruhatárban lesz úgyis, ők blézert akartak rám adni és leüvöltöttek hogy mennyire hülye vagyok hogy nem akarom érteni hogy az a jó amit ők mondanak. A táncpartneremről ne is beszéljünk, egyik csávóval sem voltam jóban az osztályban, így megkértem egy 10.-est, aki elvállalta, bár nem tudom, hogy minek, mert táncpróbákra nem járt, ha járt is késett vagy hamar lelépett. Én elutaztam szalagavató előtt és megkértem hogy járjon be próbára, egyszer sem ment, mint kiderült, de azt hazudta, hogy ott volt. Leírta valaki a lépéseket és azt magoltam be. Egyik osztálytársam már elkezdte lökdösni meg kiabálni vele hogy mi az hogy nem jár próbára, miatta lesz szar az egész. Az is volt, kva szar, béna volt, mert telibe szarta, így engem alázott meg ezzel. Új párt már nem tudtam volna keresni. Mások is mondták, hogy ő nagyon rossz volt. Sokat bakiztunk. Igazából aznap felkeltem reggel 6kor és az esemény végéig azt hittem hányni fogok és nem ettem semmit, az after előtt ott toltam magamba minden kaját. Az after meg még rosszabb volt, bár egy része magánéleti ok miatt (a srác akibe szerelmes voltam mással smárolt).


Úgyhogy ja, igazán kivonhattam volna ebből magam. Elég lett volna a leendő esküvőmön hercegnőnek lennem :D

2023. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már több, mint egy hónapja volt a szalagavató.

Szalagavató előtt egy héttel már engemet is elkapott az izgalom.

Végül nagyon jól sikerült az este, szép emlékek maradtak meg bennem.


Sokáig azért nem vártam, mert az osztályunk nem olyan összetartó és azt gondoltam, hogy unatkozni fogok az eseményen. Szerencsére nagyon jól éreztem magam.

2023. nov. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!