Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyesek miért hordják még...

Egyesek miért hordják még mindig a szalagot amit szalagavatón kaptak? szerintem senkit nem érdekel hogy ők most épp végzősök

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Őket nyilván érdekli.
2023. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha téged nem érdekel, miért zavar?


Egyébként az érdekel, ha Julcsi szereti a magassarkút? Vagy ha Ádám szereti a Real Madridot? Vagy róluk is lerángatnád a cipőt meg a sapkát?


Pont ennyi értelme van a hőbörgésednek.

2023. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Metionin ***** válasza:
94%
Amiért bárki bármit hord. Őket érdekli, nekik fontos.
2023. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Érettségiig szokás hordani, végig a szóbelikig. És engem érdekel, kedves szokásnak tartom.
2023. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Neked nem mindegy? Nyilván nekik fontos, és nem azért hordják, hogy csak külön téged ezzel bosszantsanak.


Más ezt le se sz@rja, észre sem veszi.

Nagyon unatkozhatsz!

2023. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Nekem annyira nem volt lényeg, de hordtam. Hogy miért?? Mert a tanárok mondták, hogy hordani kell, meg hogy babona szerint bukik aki nem viseli. Legyenek boldogok, hordtam.

De tényleg ne idegeskedj ilyeneken. Bár lehet irigyellek is, ha ez a legnagyobb problémád.

2023. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Egy csoporthoz való tartozást jelöl, és segít feldolgozni, hogy lezárul egy hosszú, és jó esetben boldog korszaka az életednek. Ha 18 évesen ballagsz, 4 évet jártál, akkor konkrétan 20 százaléka az életednek ott telt el, de ha azt vesszük, hogy mondjuk 5 éves kortól vannak normális mennyiségben emlékeid, akkor az életed harmada.

A középiskola az első hely, ahova (jó esetben) már az érdemeid alapján kerülsz, hozzád hasonló kvalitású és érdeklődésű emberekkel.


Tegnap volt egy kérdés pont, hogy egy, amúgy elvileg normális fószer egy évtizede nem tudta túltenni magát azon, hogy már nem gimis: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Én speciel csak pár hónapig hordtam, de jó érzés volt.

2023. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Semmi közöd hozzá!

-Ilyen egyszerű a válasz a kérdésedre!

2023. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondod nem érdekel de mégis érdekel annyira, hogy idegből kiírsz róla egy kérdést.
2023. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező ugye nincs életed?
2023. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!