Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy igazgató kitilthat egy...

Egy igazgató kitilthat egy volt tanárt a volt osztálya szalagavatójáról, amely rendezvényt nem is az iskola fizet hanem a szülők? Mi a kitiltás alapja, ha maga az igazgató is csak egy meghívott vendég ott?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rendezvény helyszíne? Nem mellékes hogy az iskola-e.
2022. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az iskolai rendezvényekröl az igazgató BÁRKIT kitilthat, ez az egyik feladata!

Teljesen mindegy, ki fizeti és ki nem.

2022. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Mi a rendezvény helyszíne? Nem mellékes hogy az iskola-e."


természetesen és evidensen NEM az iskola, ott el se férnének. A MOM Park rendezényterme amit a szülők állnak (bérleti díj)


"Az iskolai rendezvényekröl az igazgató BÁRKIT kitilthat"


de ez nem az iskola rendezvénye,, ez CSAK EGY rendezvény amelyen a diri is csak egy meghívitt vendég.


Mitől lenne ez az iskola rendezvénye? Nem az iskolában, nem tanítási időben, és nem az iskola pénzéből megy-akkor mitől lenne az iskola rendezvénye?



Ja és a kitiltásról annyit: a tanár ott volt.

2022. dec. 3. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mit púposkodsz itt, ha már lement a rendezvény és ott volt akit kirúgtak? Elviszed gyk kérdést a dirinek, hogy nézze csak meg mit írnak az interneten az anonímok?
2022. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

", ha már lement a rendezvény és ott volt akit kirúgtak? "


Mert kíváncsi lettem volna mégis milyen logika /jogalap lett volna a dirinek itnézkedni ott amit nem is ő fizet nem is ő rendez és ahol ő is csak egy meghívott vendég??


Bammeg elmegyek ehy házibuliba meghívottként és én akarom eldönteni ki lehet ott? ÉN, aki magam is csak egy meghívott vagyok?


Hát Nooooormális??

Na de látszik is mennyit ért a tiltása.

2022. dec. 3. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez a Jerikóban történt? :)
2022. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!