Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokaknak volt a legrosszabb...

Sokaknak volt a legrosszabb időszak a középiskolás korszak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz volt, utána is egy ideig. Jelenleg egész élhető, max az extrovertált rétegnek volt jó aki mondjuk még szép is mellé, a magamfajtának rendszerint nem jó az az időszak..
2023. jún. 21. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem életem egyik legjobb korszaka volt. Jó osztályom volt.
2023. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha tehetném az összes emlékemet elégetném a múltból, csak ez nem lehetséges.
2023. jún. 21. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Mindig ronda voltam és átlag alatti tanuló. Nekem nem, de nekik jó volt valakit ba$ztatni.
2023. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt jó, de talán az általános iskola rosszabb volt.
2023. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyi hogy középiskolában képes voltam megvédeni magam, de attól még mindig nem szívesen emlékszem vissza. Mondjuk a magányosság megmaradt.
2023. jún. 21. 22:33
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

osztályelsők között voltam általánosban, és középsuliban is, mindkét helyen a tesitől annyira paráztam h szinte rosszul voltam, mert kövér gyerek voltam :S ez sok időmet megkeserítette.. de alapból nem volt szörnyű.. nem csinálnám újra, ha muszáj lenne, akkor inkább az általánost.

dolgozni jobban szeretek

25/F

2023. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Általános rosszabb volt mert ott bántalmaztak

Gimiben is de ott már kevesebbet

Sajnos aldozattipus vagyok

2023. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
általánosban volt
2023. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%

Nekem visszanézve nem tűnik annyira rossznak a gimis időszakom, de utána beugranak hogy voltak olyan időszakok, hogy nem akartam reggel menni vagy haza akartam menni nap közben, annyira toxikus, rosszindulatú osztályom volt. Első napokban ki lettem már pécézve a bemutatkozáskor. Az osztályomban volt a legjobb barátom is az általános iskolából, de ő is valamiért ellenem fordult, elég szarul esett mert mai napig nem tudom miért.

Viszont volt 4-5 barátom az évfolyamból, velük valahogy azért túlvészeltem.

Szóval ja, azt mondanám hogy nekem a gimi volt a legrosszabb időszakom. De legalább vége már. Az egyetem sokkal kötetlenebb és sokkal jobb fej emberek vannak ott.

Ha valaki hasonló helyzetben van mint amilyenben én voltam, írhat ha akar, talán tudok valamit segíteni.

Kitartást!

21/f

2023. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb volt
2023. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!