Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokaknak volt a legrosszabb...

Sokaknak volt a legrosszabb időszak a középiskolás korszak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz volt, utána is egy ideig. Jelenleg egész élhető, max az extrovertált rétegnek volt jó aki mondjuk még szép is mellé, a magamfajtának rendszerint nem jó az az időszak..
2023. jún. 21. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gimiben bántalmaztak? Huhh, sajnálom. Hova jártatok?

Nálunk általánosban volt ilyen csúfolódás, gimiben semmi. Igaz, eléggé jó gimibe jártam. Belegondolva lehet ez a kivétel, ismerek valakit, akit egyetemen is csúfoltak, na az durva. Értelmiségi emberek...


Szóval nekem jó volt a gimi, pedig nem voltam népszerű. Megtaláltam a társaságom és elvoltam.

2023. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az általános volt a legrosszabb.
2023. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es


A 3-as vagyok. Én egy nagyon jó általános iskolába jártam tele gazdag gyerekkel akik nagyon okosak voltak. Én szegény családból származom,gyengébb tanuló voltam náluk és még csúnya is. Nem volt nehéz fogást találni rajtam.



Gimiben ment a csoportosulás. Mindenki jóban volt mindenkivel kívülről, de látszottak a csoportok. Én bekerültem a vesztesek közé, úgy is voltam kezelve.

2023. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Legrosszabbnak azért nem mondanám, de annyira jónak sem.

Sajnos akkoriban volt egy "bocs, hogy élek!" mentalitásom, tele volt az osztály erős, markáns egyéniségekkel, akik ugye határozottak is voltak, én pedig eléggé eltértem tőlük. Csendes, visszahúzódó, halkszavú voltam, nem nyitottam valami könnyen (azóta szerencsére sokat változtam), nekik meg ehhez kedvük, türelmük sem volt, szóval elég későn sikerült megtalálnom a helyem, hozzájuk képest legalábbis.

Párszor engem is kibeszéltek, elég fura pletykákat is hallottam vissza magamról 1-2 alkalommal, viszont közel sem én voltam a #1 téma. Végig osztály- és évfolyamelsők közt voltam, emiatt kaptam is megjegyzéseket, de sosem vettem magamra. Inkább büszke voltam rá.

Volt egy tanár, aki a fentebb írtak miatt rám szállt. Segíteni szeretett volna, legalábbis felnőtt fejjel így látom, de nagyon nem jó módszert választott rá. Nem tanított végig, viszont az ő nevéhez köthető a gimis időszak legrosszabb pár hónapja, számomra legalábbis.

2023. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem a legrosszabb időszakom volt. Eleve azt tanultam, amit utáltam (szüleim nem hagytak választási lehetőséget, és ez az egy k...va szakközép volt a kisvárosunkban). Az osztályunk olyan volt, amilyen, se nem rossz, se nem különösebben jó. Én introvertált voltam mindig, lehúzott ez a közösségesdi rendesen, leszívta az erőmet. Jó tanuló voltam, viszont se szép, se csinos nem voltam, szar volt.

Az érdekes azért az, hogy lányom szép is, okos is, saját maga választhatta ki a gimnáziumát. Mégis rájön az öklendező reflex, ha kocsival elmegyünk a volt gimije mellett, pedig 10 év telt el, azóta 4 nyelvet beszél felsőfokon két diplomával, és imádja a munkáját. De látom, ahogy lesápad, ha odanéz a gimire. (Az egyetemet imádta, mindkettőt, amit elvégzett).

2023. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az iskolás korszak volt a legrosszabb időszak úgy unblock!
2023. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!