Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az életben teljesen sikerte...

Ha az életben teljesen sikertelen vagyok akkor érdemes elmenni osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
26 évesen nem volt még párkapcsolatom, karrierben is egy totál lúzer vagyok. Volt osztálytársaim nagy részének gyereke van, sok házas már, szinte mindenkinek volt már párkapcsolata. Többeknek van vagy nettó 500as fizuja. Ha karrierben sehol nincsenek akkor meg gyerekük van.
2023. jún. 22. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát ilyen hozzáállással inkább ne menj. Ha szeretnel találkozni a regi osztálytársakkal, nem faszméregetés céljából akkor meg menj.
2023. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak Facebookon mindig sikereikről tesznek ki képet, tehát sikeresek én meg lúzer vagyok.
2023. jún. 22. 09:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menj, kíméld meg magad
2023. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira "menő" manapság, hogy az fb-n tolják ezerrel magukat az emberek! Ne dőlj be ennek. Legtöbb esetben súlyosan szar dolgok vannak a háttérben, amit persze gondosan takargatnak. Azért poszolnak ki legtöbben sikerhez kapcsolódó dolgokat, hogy önigazolják saját magukat, miközben ugyanúgy küzködnek az életben mint te vagy én. Sőt többnyire a valóság pont az ellentétje annak amit a neten látsz!
2023. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Pedig volt osztálytársam feltette bérpapírral együtt mérnökként nettó 600at keres az AUDIban járműmérnökként, valós lehetett a bérpapírja.

Akkor ki hazudik?

2023. jún. 22. 11:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem irigység, de ha mindenkinek minden csúcsjó az életben, nekem meg egyedül pocsék, semmi kedvem nem lenne hallgatni őket.
2023. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért erre már nem tudom mit kéne mondani.. az, hogy valaki nyilvánosan kiposztol egy fizetési papírt kimeríti az idiótaság fogalmát! Nem tudom mi volt ezzel a célja de egy ilyenért simán kirúghatják a hatszáz nettójával együtt!
2023. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék,kit érdekel a sok beképzelt f@sz?
2023. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel kivel mi van és szívesen eltöltenél velük egy estét, akkor miért ne? Nem igazán értem ezt a faszméregetést kvázi félidegenekkel. Én nem megyek el ezekre a találkozókra, mert 2 emberrel voltam jóban anno az osztályból, velük meg a mai napig barátok vagyunk és rendszeresen találkozunk. A többiek egyszerűen nem érdekelnek, az osztály felének se a nevére, se az arcára nem emlékszem, nem fogom rájuk pazarolni az időm. De ha normális, nem klikkesedős osztályom lett volna és érdekelne, hogy kinek hogy alakult az élete akkor elmennék, kit érdekel ki mennyivel "sikeresebb". A siker amúgy is elég szubjektív.
2023. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Menjél persze, hadd legyen egy jó estéje a többieknek.
2023. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!