Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenni úgy osztálytalálkozóra...

Elmenni úgy osztálytalálkozóra, ha az életben semmi sem úgy jött össze, ahogy szerettem volna, ráadásul jelenleg munkanélküli is vagyok?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársaim többsége nagyon jól él, így ez a mindenki mondja el magáról, hogy mi történt vele az elmúlt években, mit csinál, hol dolgozik részt szívesen kihagynám, így is elég nyomorultul érzem magam, ha erre gondolok, ellenben pár emberrel szívesen találkoznék.
2023. márc. 6. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy mennék.

Mindenki rólad beszélne,kiröhögnének a hátad mögött.

2023. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező elmenned.
2023. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem kötelező menni. Én akkor is elmentem, amikor munkában vegetáltam, depressziós voltam, alkoholproblémával küzdöttem. Amúgy is az életem részét képező pár baráttal, és sok kedves régi ismerőssel, régi baráttal töltöttem egy kellemes estét, nem tudom, a hátam mögött mit gondoltak/mondtak, de én jól éreztem magam.
2023. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én sem megyek, részben hasonló okok miatt
2023. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem kötelező elmenni.

Osztálytalálkozóra olyan ember menjen akit nem zavar hogy ki kell teregetnie az életét, beleértve a magánéleti részt, és a munkával kapcsolatos dolgokat is. Aki odamegy az önként vállalja ezt!

Ahogy mondani szokták ez a f*szméregetésről szól. Akinek ez nem probléma, az menjen oda.

Én soha nem mentem, nem is fogok, mert úgy gondolom nem tartozok beszámolási kötelezettséggel kvázi idegen embereknek, akik régen (4 évig) az osztálytársaim voltak, de ma már lehet hogy nem is köszönnének az utcán annyira idegenek vagyunk egymásnak.

2023. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha soha nem mentél osztálytalálkozóra, honnan tudod, miről szól? :D Én pl. senkitől nem szoktam megkérdezni, mivel foglalkozik, mert nem érdekel. Aki akar, mesél.
2023. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

#6:

Annak nem lenne értelme hogy kukán ott üljek, mert semmilyen információt nem akarok magamról kiadni. Ha meg beszélgetsz valakivel akkor óhatatlanul is megtud rólad dolgokat. Nem lehet csak az időjárásról beszélgetni. Olyan nincs hogy nem szólsz egy szót sem. Tehát ha odamész akkor kénytelen leszel mondani magadról valamit. Én inkább nem megyek oda.

2023. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
#7 Hát nem tudom, van ismerősöm, akivel évente találkozom, és nem kérdezem meg, mit dolgozik, viszont filozofálgatunk, beszélünk közéletről, filmekről, könyvekről, akármiről. Továbbra is kérdezem, ha még életedben nem voltál osztálytalálkozón, mégis miért vagy annyira biztos benne, hogy csak a magánéletedről lehet ott beszélni? Minden közösség lehet más, neked lehet, olyan osztályod volt, hogy ezt feltételezed róluk, az enyém például nem.
2023. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, kihagyom, így tényleg felesleges odamenni, nálunk van beszámoló.
2023. márc. 6. 12:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Onnan tudom, hogy az egyik osztálytársammal jóban vagyok (barátnőm), vele tartom a kapcsolatot, és ő mesélte mert ő több találkozóra is elment. Ilyenkor persze elmondja nekem is hogy kivel mi a helyzet, mert mindenki kiteregeti a magánéletét. Én benne megbízom, ő rólam nem mond semmit senkinek, mert megkértem rá.

2023. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!