Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elvernétek az iskolai bullytok...

Elvernétek az iskolai bullytokat ha látnátok valahol?

Figyelt kérdés
Megnéztem hogy néznek ki manapság és nagy részük leépült, gebe antintest, míg én rendszeresen edzek és fejlődik a fizikumom. Személy szerint ha a szülővárosomban járnék és látnám őket valamikor tuti leverném őket.
2023. júl. 5. 06:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a lelki fejlesztésre már nem maradt kapacitásod, ahogy látom. Pedig az kellene, hogy az első helyen legyen.
2023. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Le kell oket verni mert maskepp nem tanulnak
2023. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint elég sok embert agyba főbe vernék de mivel kellemesebben is el tudom tölteni az időt mint egy zárkában csücsűlve hosszú időn át, így nem teszem. Így nem is tudják mekkora mázlijuk van! ;D
2023. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert lelkileg erősebb vagyok.
2023. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, én az egykori munkahelyi bullykat vernem le
2023. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Szoval olyanokat akarsz megverni, aki gyengebb nalad?

Teged sem az eszedert szeretnek.

Menj ketrecharcosnak, ha verekedni akarsz

2023. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Tehát téged csesztettek annak idején a nálad erősebbek.És most,hogy te vagy az erősebb elvernéd őket.Akkor ugyan mivel lennél jobb náluk?Ugyanazt csinálnád amit ők...
2023. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érnek annyit. Ugyanannyit kapnék értük, mint egy tisztességes emberért.
2023. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Főleg akkor nem, ha az illető látom hogy mennyire sikertelen, elég az neki, mibek megverni.
2023. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Marhaság az egész! Annak, ami akkor volt, már nincs jelentősége.

Én akkor se verekednék, ha ők most is ilyen heves indulatokat táplálnak irántad. (Mivel eltelt x év, a dolgok megszépültek, ami akkor jelentős volt, mára valószínűleg elveszette a jelentőségét, más dolgok kaptak súlyt...)

Ha most is verekedni akarnak, akkor inkább lelépnék , és elmennék valahova bulizni, ahol levezethetem a feszkót(anélkül hogy bármilyen tárgyban vagy más emberben kárt okoznék), vagy egyszerűen lemennék egy edzőterembe vagy futni.

2023. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!