Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Később érők, ti veletek is ez...

Később érők, ti veletek is ez van hogy az egykor menő osztálytársaitok úgymond hanyatlani kezdenek mikor ti meg a toppon vagytok ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 06:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2023. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Kizárt dolog, mert nem tudom.
2023. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki hanyatlik körülöttem.
2023. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
A top-ot úgy szeretném hogy állok a hegytetőn és a lángok martalékává válik ez a világ.
2023. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben hanyatlanak? :D
2023. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Álmodik a nyomor tipikus esete. :) :) :) :) :)
2023. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kitana. ***** válasza:
100%

Nem, a legtöbb menő osztálytársam még mindig jól néz ki, mondjuk ennél többet nem tudok róluk, csak hogy szépek és a többségnek jó karrierje van.

Én nem voltam szép gimiben, de nem értek sérelmek, voltak barátaim az osztályban és a menő arcok se voltak kcsögök, nálunk nem nagyon volt példa a bullyingre (senkit nem piszkáltak, de úgy en bloc az egész suliban nem tudok ilyenről), úgyhogy nem is lenne különösebben indokom ezen élvezkedni, ha lecsúsztak volna.

2023. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elhíztak, stb stb
2023. júl. 25. 09:48
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Te meg álomszép lettél ugye...? :) :) :) :) :)
2023. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát változó. Általánosban volt utoljára ilyen menőzés meg bully (nem ellenem). De róluk lehetett tudni, hogy mi lesz velük. Az egyik zenész, a másik orvos akar lenni, de nem vették fel még. Továbbra is jól néznek ki. Most 21-22 évesek vagyunk, én lediplomáztam, lett egy jó kapcsolatom stb.


Gimiben más volt, ott nem volt senki bunkó senkivel és mindenki sokra viszi éppen, a menők is.


Nekem 20 évesen lett először párom, ami régen, pl gimiben feszélyezett. Viszont nagyon jó a kapcsolatunk, és egyáltalán nem bánom, hogy így döntöttem. Vannak, akik folyamatosan kapcsolatban voltak 14 éves koruk óta és nagyon rosszul megy a kapcsolatuk. Persze az ellenkezőjére is van példa. De igen, utolértem, sőt lehagytam azokat, akik előrébb voltak korábban karrier vagy szerelmi élet szempontból. Boldog vagyok. De remélem, hogy ők is azok, sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy a többség elégedett az életével többnyire.


Ne kívánj rosszat nekik, engedd el az irigységet. Sokkal jobb lesz, hidd el.

2023. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!