Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok is épp úgy megbeszél...

A tanárok is épp úgy megbeszélik egymás között, mint a diákok ?

Figyelt kérdés

Fiúk s lányok is megbeszélik egymás között milyen jó egy tanár/nő elképzelik…:)

Ezt a női/férfi tanárok is megbeszélik egymás között hogy melyik diák helyes és szexi?



2023. aug. 3. 16:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%

"A tanárok is épp úgy megbeszélik egymás között, mint a diákok ?"

Ilyesmi dolgok megbeszélésének tanárok közt egyszerűen semmi helye nincs. Hozzáteszem, egy munkahelyen sem lenne helye. De egy iskolában végképp nem.

Egyúttal viszont számomra kissé meglepő, milyen sokan hiszik azt, hogy ha alá-fölérendeltségi viszonyban, pedagógus minőségben vagy jelen, akkor egyből teljesen megszűnsz szexuális lény lenni, és nem veszed észre, hogy pl. egy végzős középiskolai osztályban általában jó néhány vonzó diák van. Észreveszed. De semmi jelét nem adod, és végképp senkivel nem kezded el kitárgyalni.

2023. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
68%

9


Néha dugok tinikkel, de sosem olyannal akit tanítok, vagy valaha tanítottam.

Saját diákról igazából még fantáziálni sem szoktam, egyrészt van elég hal a tengerben, másrészt pedig tényleg teljesen tabunak érzem. Nem olyan izgi ledönteni való tabu, hanem viszolygok az ötlettől.

Megjegyzem, a diáklányok tudnak nagyon rafkósak lenni, voltak már próbálkozások, cicifotók, stb.

2023. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
30%

Egy kanos 16 éves feltett egy trollkérdést, amire a 12-es kanos pedofil írt egy fantáziálós troll választ. Bezzeg ha én más kategóriákban negatív véleményt merek megfogalmazni mondjuk a cigányságról, rögtön törölnek és tiltanak.

Jó ez az oldal...

2023. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 qborka ***** válasza:
42%

Attól függetlenül,hogy társadalmilag nem elfogadott,hogy egy tanár összejön a diákjával,még előfordul. Nyilván nem általános iskolában,de közép és felsőoktatásban igen.


Volt egy matektanár a gimiben,a mostani felesége egy osztállyal járt felettem,azt hiszem az érettségi után jöttek össze,vagy legalábbis lett publikus a kapcsolatuk. A korkülönbség nem tudom, pontosan mennyi,de ránézésre olyan 12-14 év.

Fősulin egy csoporttársam járt néhány évig az egyik tanárnővel,a korkülönbség 11 év volt.

2023. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
61%
Hat ne haragudj, de szerinted 30+ osan majd gyerekekhez vonzódnak?
2023. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
73%
Azért megnézném a tanáriban, ahogy a 40+ tanárok ülnek és nagyon boldogan tárgyalják ki, hogy a 12 éves Sárinak vagy a 11 éves Rózsinak jobb a teste. :D
2023. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%
Néha esik szó róla, de nem úgy, ahogy gondolod.
2023. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
52%
Már nem azért de a tanárok nagyrésze Magyarországon 40-50 éves és van felesége/férje és gyerekei. Ettől eltekintve sem hallottam soha olyanról hogy valaki úgy tekintene egy középiskolás gyakorlatilag gyerekre hogy szexi. Talán olyat hogy egy diák szerint volt egy tanár szexi de az ilyen korban elég gyakori hogy vágynak a felnőttek a figyelmére hormonok meg stb.
2023. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%
18 Te valami álomvilágban élsz.
2023. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
22%
Saját tapasztalat alapján írom 19.
2023. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!