Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok is épp úgy megbeszél...

A tanárok is épp úgy megbeszélik egymás között, mint a diákok ?

Figyelt kérdés

Fiúk s lányok is megbeszélik egymás között milyen jó egy tanár/nő elképzelik…:)

Ezt a női/férfi tanárok is megbeszélik egymás között hogy melyik diák helyes és szexi?



2023. aug. 3. 16:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%

"Saját tapasztalat alapján írom 19."

Belelátsz az emberek fejébe, hogy kit tartanak szexinek?

Biztos lehetsz benne, hogy a hetero férfiismerőseid nagy többsége, amíg nem dobták fel a pacskert, addig külsőre szexinek fogják találni a 18-25 közti korosztályt. Akkor is, ha feleségük van. Akkor is, ha ők maguk már 40-50 évesek és ráncosodnak, kopaszodnak. Akkor is, ha már a lányaik is huszonév felé járnak. Akkor is, ha tanítanak is ilyen korú lányokat.

Az egy másik kérdés, hogy felnőtt korukra megtanulták, hogy a legtöbb helyzetben nem helyénvaló semmiféle látható jelét adni annak, ha valakit vonzónak tartanak.

2023. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

"18-25 közti korosztályt".


Kezdjük ott, hogy egy átlag gyerek 17-18 éves kora körül leérettségizik. Ha valami miatt ezt mégsem tudja megtenni (megbukott, 5 osztályos gimi, stb), akkor maximum 21 éves koráig maradhat nappalin, 21 évesen már nem kezdhet meg nappali tagozaton egy osztályt.


Illetve érettségi után, ha tovább megy egyetemre, ott HALLGATÓ lesz és nem DIÁK, a kérdés pedig DIÁKOKRÓL szól.

2023. szept. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
40%

#22


A diákokat is szexinek tartjuk. És sok fiatalabb (25-30-35) tanár dug is tinikkel, de természetesen saját diák tabu, és senki nem mutatja jelét. üdv a valóságban.

2023. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
23, aztán mész koenyikálni, hogy "A Grund mi vagyunk"...
2023. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
55%

"Kezdjük ott, hogy egy átlag gyerek 17-18 éves kora körül leérettségizik."

Kezdjük ott, hogy érettségi idején mindenki betöltötte a 18-at, és mivel manapság egyre inkább visszatartani szokás a gyereket az óvodában, az ötosztályos középiskolák pedig egyre elterjedtebbek, többen a 20-adik születésnapjukon is túl vannak, amikor érettségiznek.

2023. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
55%
Folytassuk ott, hogy ezt a korosztályt ránézésre nem tudod megkülönböztetni azoktól, akik huszonéveik első felében járnak, ezért írtam 18-25 közti korosztályt.
2023. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Persze-persze, próbáld csak kimagyarázni xD
2023. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"ezt a korosztályt ránézésre nem tudod megkülönböztetni azoktól, akik huszonéveik első felében járnak"


Én meg tudom.

2023. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
39%

"Én meg tudom."

Megy az utcán előtted egy csaj. Mi alapján mondod meg, hogy 18 éves, vagy 22?

2023. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Persze-persze, próbáld csak kimagyarázni"

Igen, ezt szokták mondani azok, akik kifogytak az érvekből.

2023. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!