Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok is épp úgy megbeszél...

A tanárok is épp úgy megbeszélik egymás között, mint a diákok ?

Figyelt kérdés

Fiúk s lányok is megbeszélik egymás között milyen jó egy tanár/nő elképzelik…:)

Ezt a női/férfi tanárok is megbeszélik egymás között hogy melyik diák helyes és szexi?



2023. aug. 3. 16:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
30, haha ezen jót nevettem. esélj még!
2023. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%

"Megy az utcán előtted egy csaj. Mi alapján mondod meg, hogy 18 éves, vagy 22?"


Értek a nőkhöz. Aki nem ért, annak ezt nem lehet megmagyarázni.

2023. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
42%

"Értek a nőkhöz. Aki nem ért, annak ezt nem lehet megmagyarázni."

Magyarán fingod sincs, de mindezt megpróbálod becsomagolni úgy, hogy a másikat hozd ki hülyének. Tényleg nem látod, hogy egyre szánalmasabbak a válaszaid?

2023. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi 33, ez valami troll aki tanárnak adja ki magát.
2023. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
53%

#34


Az "értek a nőkhöz" arc nem "adta ki magát" tanárnak, én válaszoltam tanár perspektívából, összesen két hsz-em volt a topikban.


Egyébként szerintem is nehéz 18-22 között különbséget tenni, bár lehet nem "értek a nőkhöz", de idén több mint egy tucat 18-22 közötti partnerem volt, és azt gondolom hogy külsőre elég homogén a korosztály, mimikából, viselkedésből, stílusból lehet inkább következtetni, gyakran rosszul.

2023. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Na máris leredukáltad 22-re, hogy írtam hogy 21 felett nem lehet diák. XD
2023. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

...

ok :D

2023. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
39, figyelj, leállíthatnád magad! Hólyaghurutom van úgyhogy több tiszteletet kérek!
2023. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értettem hogy személyes tapasztalat hogy pár éve nekem is bejött bármilyen felnőtt aki picit is kedves volt velem mert jaj de érett jaj de jófej viszont egy tanáron sem láttam soha hogy úgy nagyon megnézne valakit. Ha meg valakit vonzónak tartasz akkor valószínűleg nézted már és nem csak úgy gondolod hogy jól néz ki.
2023. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39 Ne magadból indulj ki. Mások tudnak viselkedni, és attól, mert valakit vonzónak tartanak, nem kezdik feltűnően bámulni. Tanárként meg végkép nem.
2023. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!