Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ez hogy eleinte...

Miért van ez hogy eleinte utálják egymást aztán hirtelen milyen jóba lesznek?

Figyelt kérdés
2 osztálytarsamról van szó.Az egyik a volt barátnőm mikor barátok voltunk akkor azt a csajt akivel most lóg elhordta mindenek meg utálták is egymást.Most meg mind a ketten jóba vannak.Csak én nem értem azt hogy akiket nekem beszélt ki azzal most mégis milyen jól elvqn velük.

2023. aug. 18. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megismerte és megkedvelte
2023. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóban.
2023. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a gimiben teljesen megváltoztak végzős korunkra a baráti klikkek, olyan emberek nem voltak barátok akik össze voltak nőve kilencedikben és olyan emebrek voltak barátok, akik nem is beszéltek előtte vagy utálták egymást.


Hogy mi az oka? Az ember változik, más a stílusa, más érdekli, így a baráti köre is változik.


Ezek az első haverkodások vagy utálatok is csak egy első benyomás. Ha belegondolsz, a gyerekek akik egy általánosból mentek gimibe és nem utálták egymást általánosban, a kezdetekben mindig együtt vannak, aztán lemegy a kezdeti lámpaláz, elkezdenek nyitni mások felé, talán beszélő viszonyban sem lesznek évvégére.

Ha tök ismeretlen az új környezet, akkor is a legszimpibb gyerekhez csapódnak, a legellenszevesebbet utálják, de aztán jobban megismernek mindenkit és változnak az érzéseik is mások felé.

2023. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
változunk. de leginkább sokszor úgy előítéleteskedünk és utáljuk egymást hogy már látszatra. de megismerjük. én is voltam így gimibe. mások is voltak így velem. egy forrófejű tini meg aztán elsőre rögtön leír skatulyáz eldönt véleményez, aztán idővel az emberek bölcsebbek. és esélyt adnak a másiknak.
2023. aug. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagy valoszinuseggel mikor mindennek elhordta nem ismerte azt lanyt igazan es ha nem ismersz igazan valakit akkor barmirol tudsz mondani rossz velemyt vagy szokast
2023. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!