Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem vicces hogy a hatalmas...

Nem vicces hogy a hatalmas tanárhiány idején egy nyugdíjba menőnek továbbfoglalkoztatási kérelmet kell beadni a tanker felé hogy dolgozhasson? Tán fordítva kéne lenni nem? A tanár kapjon kérelmet hogy legyen szíves dolgozni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 08:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Még ő adjon be kérelmet mikor eleve 10 tanár hiányzik csak ott, ahol ő dolgozik(dolgozott)..... hát tán a tanker kérje meg ŐT hogy legyen szíves már maradni...mert még egy csökkent óraszámú nyugdíjas is jobb mint a semmi...


a tankerek még mindig el vannak tájolva.

2023. aug. 23. 08:51
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez rosszul van megszervezve, az biztos. Logikátlan és enyhén megalázó.
2023. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Én nem sajnálom a tanárokat. Rég nem vagyok diák, de annyi negatív jelzőt megkaptam a jövőben némelyiktől, pedig nem volt joguk véleményt nyilvánítani a korábbi tanulmányaimról, jelenlegi életemről, mindezt úgy, hogy rosszként tüntettek fel. Írtam is az intézménynek, hogy ezt sérelmeztem feléjük, nem is vagyok hajlandó elnéző lenni feléjük.
2023. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez mondjuk jogos,de azért egy normális tanár nem szokott ilyet csinálni.Viszont abba is gondolj bele hogyha nem lennének ilyen helyzetben,lehet h nem mondtak volna neked ilyeneket.
2023. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"4-es ez mondjuk jogos,de azért egy normális tanár nem szokott ilyet csinálni.Viszont abba is gondolj bele hogyha nem lennének ilyen helyzetben,lehet h nem mondtak volna neked ilyeneket."


ennek semm köze a kérdésemhez az egyéni sirámokat ne itt.

2023. aug. 23. 09:25
 7/11 Psycho ***** válasza:
100%

Szigorúan csak jogilag nézve rendben van, más ügyekben is kérelmeket kell beadni. Nyilván nem lehet elvonatkoztatni a meglévő jogszabályok kereteitől és működési elveitől.


Erkölcsileg viszont rettenetesen nincs rendben, és teljesen igazat adok. Konkrétan térden állva kellene könyörögniük a tanároknak, hogy legyenek szívesek maradni, mert nagy baj van. Amúgy is, hát még nélkülük.

2023. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem garantált ám hogy engedélyezik.... ez a végső vicc.
2023. aug. 23. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os most nem azert de gyakorlatilag errol szol a gyakori ha sok valasz felgyulemlik az emberek valaszolnak egymasnak is,engem is szokott idegesiteni neha amikor ez van az en kerdesemmel de nem lehet elleni mit tenni.

A kerdesedre meg azert nem valaszoltam mert nem tudok mit hozzafuzni de mind1.

2023. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Anyám matematikatanár. Nyugdíjasként ő is beadta ezt a kérelmet. 10 perc alatt még volt. A tankerülettől megjött az engedély így szeptembertől újra tanítani fog.



Egy kérelembeadás nem a világvége. Ez a kérelem legyen a magyar közoktatás legnagyobb problémája!

2023. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!