Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha csúfolnak az...

Mit tegyek, ha csúfolnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Igazából úgy 4-en, mind lány. Szerintünk hátul “lapos” vagyok, szeretik is hangoztatni, és velem is egyre jobban elhitetik. Imádok öltözködni, szerintem van is érzelem hozzá, de az utolsó két hónapot úgy jártam le, hogy hátul takartak a ruhák, és mit ne mondjak, elég kényelmetlenül éreztem magam, és nagyon untam már, hogy nem vehettem fel akármit, ami tetszett… :( sejtem, hogy idén is így lesz, mit tegyek?

2023. aug. 31. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván genetika is meghatározza ki milyen, de ez kortól is függ kinek mekkora a "hátsója".

Te laposnak érzed magadat hátul? Mert ha nem, akkor ne foglalkozz velük. De ha már laposnak is képzeled magad, akkor se foglalkozz velük.

Tudniillik pontosan az a céljuk hogy piszkáljanak és idegesítenek. Feltehetően mert korlátolt gondolkodásúak és jobbnak, szebbnek látnak maguknál. Nézd levegőnek őket, mert amint reagálsz és látják rajtad hogy zavar a piszkálódásuk, úgy vérszemet kapnak.

Valószínű irritálja őket, hogy te más vagy.

2023. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
AZt is lehet mondani, hogy: "Köszönöm a bókot! A mondatod téged jellemez".
2023. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ezt így is értem. Mint mikor jön egy gondolat, amit talán fel sem fogsz, nem tudatos, csak egyből szalad tovább az elméd. Ne csinálj semmit érzelmileg és gondolatban. Ez csak a tested. Ilyen a genetikád. Ha azzal csesztetnének, hogy rossz ember vagy, azt mondanám figyelj rájuk és otthon gondolkozz, de ennek semmi értelme.


Amúgy nagyon örülök, hogy van érzéked ahhoz, amit szeretsz. Csináld tovább, az vagy te, és ez csodálatos. Ők nem csodálatosak. A te hobbid a ruhabeli stílus szépség, az övék, hogy értelmetlen dolgokkal akarnak bántani mást. Szerinted ki nyert? :)) Ne foglalkozz a vesztesekkel, figyelj a nyereményedre.

2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
B@szd őket pofán
2023. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!