Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha már nagyon...

Mit csináljak ha már nagyon elegem van abból hogy csúfolnak? 15/L

Figyelt kérdés
Azt hiszem az osztályom leginkább azért mert tesin kb szó szerint mindenből képes vagyok bénázni,meg hogy ő szerintük ronda vagyok.Más osztályokból meg azért mert csendes vagyok, pl:ma is tanulószobán nem szóltam nagyon senkihez,csak ahhoz aki mellettem ült de ő meg közölte hogy facebookozni fog(telefonról)szóval csak hallgattam miről beszélnek a többiek.Erre az egyik fiú megkérdezte 1 osztálytársamtól mintha ott se lennék hogy az a csaj nem normális mi? Osztálytársam el volt gondolkodva magában vagy valami mert nem mondott semmit.Akkor meg mondta a fiú hogy biztos nem normális.Mit csináljak?

2013. jan. 3. 21:25
 1/2 Szilvi drága válasza:
Figyelj!Hagyd őket figyelmen kívül.Ne is figyelj rájuk.Nem érdemlik meg azt,hogy egyátalán rájuk nézz.Velem ugyanezt csinálták.Koncentrálj arra,hogy az egyetemen jó lesz.Hozzájuk se szólj.Egy emberrel tartsd a kapcsolatot,de ha akarod akkor privátba is beszélhetünk.Fel a fejjel.Tanulj sokat az helyett ,hogy velük vagy!At egyetem megváltás lesz!Nem vagy jó tesiből? És? Őket miért érdekli.Ha bántanak szólj vissza,hogy megilletődjenek.Ne hagyd a magad!Ha beszélgeti akarsz,csak írj!
2013. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ugyanez van már 2éve... 13/L
2013. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!