Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a kedvenc tanaromat felkosz...

Ha a kedvenc tanaromat felkoszontom szulinapjan viragokkal akkor orulni fog neki vagy mi lesz? Csak nevnapra lattam eddig adni tanaroknak ajandekot ezert kerdezem?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Jaj, ne.

Közös ajándék mindenkivel, vagy egyéni, felesleges akciót tervezel?

2023. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nyugodtan:)


Én tavaky pedagógus napon köszöntöttem fel. Egyénileg, mivel a mi osztályunkat nem tanította. Örült neki. Nem lett belőle baj, pedig tudtak róla többen is.

2023. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
+egyik baratommal akarom oda adni neki
2023. szept. 2. 11:46
 4/8 anonim válasza:
82%
Nekem a történelem tanárom volt a kedvencem, ő az ajándékot megérdemli, ha ünnepelni kell.
2023. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*tavaly

#2voltam

2023. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én utálok ajándékot elfogadni. Olyan, mintha meg akarnának venni. Ne személyeskedjünk a munkahelyen. Főleg, hogy nem vagytok egy szinten (tanár-diák). Ha még ellenkező nemű is, akkor meg pláne.
2023. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jólesne neki, szerintem kedves gesztus, főleg manapság, amikor a szakma megítélése a béka segge alatt van.
2023. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is mindig adok a kedvencemnek ajandékot. Legyen az karácsony, névnap, szülinap, pedagógusnap. Tudja ő is, és én is, hogy nem nyallerkodásból teszem, csupán mert szeretem. Ezzel nem csinálsz bajt ha adsz neki ajandékot, sőt szerintem kifejezetten örül majd neki.

2023. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!