Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ajándék ötlet tanárnak ballagá...

Ajándék ötlet tanárnak ballagásra?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten személyes, inkább hasznos ajándékkal szeretném meghálálni két tanáromnak, hogy felkészítettek az érettségire, nyelvvizsgára és az évek alatt végig sokat segítettek nekem. Szerintetek minek örülne egy tanár, ami annyira nem sablonos, de azért mégis hasznára válna? Illetve milyen értékben vennétek ajándékot egy ilyen szituban?

2023. márc. 20. 12:54
 1/4 anonim válasza:
90%
Szerintem virágot kellene adni. Úgy emlékszem mintha valamikor lett volna ilyen szokás
2023. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ mennyit szánsz rá?

Esetleg egy masszázs utalvány 30 vagy 60 percre.

2023. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Gravírozott toll?

Én anno egyedi ékszert készítettem a konzulensemnek, mert tudtam, hogy szereti az ilyeneket. Kapott mellé desszertet is.

2023. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az ex libris nagyon szép ajándék. HA szeret olvasni, és ragaszkodik is a könyveihez.
2023. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!