Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudom azt, hogy szimpi...

Honnan tudom azt, hogy szimpi vagyok egy tanárnak? Nyílván azért észrevettem h órákon sokszor egymásra nézünk jókat mosolygunk, beszélgetünk. De van, hogy ezt megcsinálja mással is.

Figyelt kérdés

Szóval amiket fent leírtam az még szerintem nem garancia arra. Ezt a szimpi dolgot úgy értem h egyforma neműek vagyunk. (Még mielőtt jönnének az idióta kommentek).Tudom, valahogy érzem hogy velem jobban "jóban" van mint a többiekkel.

Ti ezt honnan tudjátok? Vagy tippeket tudtok írni?



2023. jún. 1. 17:45
 1/10 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Általános érzés, mindenkivel megesik az ilyen, hagyd.
2023. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt ilyen. Látott bennem fantáziát ezért felajánlotta a segítségét. Mondjuk én jó tanuló is voltam!
2023. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 én is jó tanuló vagyok :D , de ez inkább olyan mintha baráti viszonyunk lenne
2023. jún. 1. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, lehet hogy az. Aztán ha ennél is többet akar, az úgyis kiderül.
2023. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Középsuli technikumi tanár, a többiek nem értették letojta, ha én, akkor elmondta még 5x. Velem egy idős fia volt, arról szokott nekem beszélni, meglátott a buszon nevetve jött egyből mellém, stb. De nem akart semmit, vsak éreztette hogy bír engem. Mondjuk frankó kis okos és menő csaj voltam anno. 😆

Most a fiam a suli kedvence már 2.iskolában. A picivel nem lesz szerintem szerencsénk ilyen téren, ő egy kis terrorista, aztán szemközt mondja de szeretlek. Röhögünk persze, de tudjuk ezt a tanárok majd pfuuuu 😬

2023. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ShadowGanxter ***** válasza:
38%
5-ös, te mit szívtál? Adj már belőle is.
2023. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Tanár másképp viszonyul azokhoz, akiknek van tehetsége az adott tárgyhoz, hiszen vele lehet mit kezdeni, versenyekre küldeni, beajánlani gyakorlatra, pályázatra biztatni, stb.

Így másképp is viszonyul hozzá emberileg is, mert egy barátibb munkakapcsolat alapja a közös érdeklődés és az, hogy a másik fél természete is szimpatikus.


Majd az élet hozzá, hogy meddig megy ez, átmegy-e barátságba vagy ő lesz a kedves ismerősöd, akinek a munka- és tanulmányikapcsolataidat köszönhezed és akit bármilyen a tantárgyával kapcsolatos dologgal felkeresheted.


Általában inkább az első, a tanárok addig vannak az életedben, amíg tanuló vagy és amíg elhelyezkedést a következő szintén, utána lemorzsolódnak, a háttérbe vonulnak, mert másokat is segíteniük kell és, mert onnantól, hogy elérted a céljaidat, több dolguk nincs.

2023. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen tanárismerősöm amúgy. Annak idején, az iskolás éveim alatt, más volt a viszonyunk, kicsit barátibb. Most már 33 vagyok. Az ismerősöm nincs benne a mindennapjaimban, de ha segítséget kérek munkaügyben, segít és, ha most írnék neki, hogy ráérne-e valamikor kávézni a jövőhéten, nem utasítana el. De nem vele beszélem meg a mindennapjaimban történt dolgokat, nem fogok random ráírni, hogy a munkahelyemen mennyire bejön nekem XY, ő sem ír rám random, hogy mizu, nem is várom el.
2023. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

6-os sosem szívtam, de lehet kellett volna 😆 helyette 4 tárgyból vittek megyei versenyekre, magamtól tanultam hangszereken játszani, és az ofő helyett irányítottam az osztályt 36 fővel, hogy ki mikor mit vállaljon be a közösségért.

Én is voltam rendes tini, cigi-pia, de mértékkel, és jókor. Általános iskolai osztálytársam a férjem, első nap mikor meglátott 7.ben azt mondta tudja én leszek a felesége. Lehet csak jó a kisugárzásom. Vagy olyan vagyok mint a csaj a Túl szexi lány filmben aki beverte a fejét.

2023. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
9-es, te tuti be vagy szívva, de nonstop.
2023. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!