Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt az osztály...

Miért csinálják ezt az osztálytársaim?Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor sorban állunk akkor valamelyik fiú megüti a fejem és nem tudom mi az mert háttal állok neki.Ha visszakérdezek,hogy ki volt ez akkor senki nem reagál.

2023. szept. 3. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Mert nevetnek rajtad és szánalmasnak tartanak. Legközelebb üsd vissza a mögötted állót, akkor fogják tudni hogy nem érdemes veled kezdeni.
2023. szept. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen általános dedós "csíny", ugratás szokott lenni az iskolai osztályközösségekben, gyéren nevelt, primitív véglények között — olyanokból pedig szinte minden osztályban akad egy–kettő... Ez olyan, mint amikor "Rúgj meg!" feliratú cetlit ragasztanak egymáshátára, vagy dobálóznak összegyűrt alufólia–galacsinnal.
2023. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálták. Én visszaütöttem és az sem volt hatásos. Pedig egyszer az egyiknek eltörtem az ujját is és ettől függetlenül ugyanúgy zaklatott, úgyhogy elengedtem.
2023. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!