Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rocker/metalos vagyok egy...

Rocker/metalos vagyok egy egyházi iskolaban, mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

Úgy öltözködök, mint amilyen a zenei ízlésem, rocker/metalos vagyok, ezt nem szégyellem, ezért így is öltözködök, ez a stílusom, ha nem öltözködnék így nem én lennék, vagyis nem önmagam.

Zenekaros pólókat, 8 soros steel bakancsot, oldallancot, felvarrt farmerkabatot hordok, bele van nyírva a szemöldökömbe egy csík, és a hajam alul a fulem közepéig kb fel van nyírva, de ezt a hajam eltakarja, nem viselek sminket, csak feketét hordok.

A pólóim többsége halálfejes, mivel metal.

És ez egy egyházi iskola, ide vettek fel, keresztény családból származik, ezért én is az vagyok, hiszek Istenben, de akkor is ez az én stílusom, a “noiesebb” ruhákban nem érzem jól magam, az nem én vagyok.

Ha pl felveszem egy pokolgépes pólót, mit fognak hozza szolni? Meg úgy halálfejeset, ha felveszek be fognak szolni a tanárok, a diákok? Eddig nem szóltak be az osztalytarsaim. Nem szégyellem, hogy rocker vagyok és mindig is kimutattam, az általános iskolaban nem szóltak ezért, de ez már egyházi iskola, kiváncsi vagyok, hogy nektek rockereknek milyen tapasztalataitok, tippjeitek vannak.

Köszönöm, hogy végig olvastad! Legyen szép napod!

L



2023. szept. 4. 19:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Egyszerű, hát alkalmazkodni kell, tessél pl Powerwolfos pólót felvenni, hát ebbe hogy is köthetnének már bele? :D

https://www.youtube.com/watch?v=PhiSgXz_l20

https://www.youtube.com/watch?v=3zx1ZtxUbGE

2023. szept. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

#31

Na jooo, ez jó, pont van powerwolfos polom.

2023. szept. 9. 00:42
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
:D Tényleg jó ízléssel vagy megáldva. :D Miket szeretsz még az eddig a kérdésben elhangzottak mellett? :D
2023. szept. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Bódi Gusztit is hallgat. :)
2023. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

És mit szólnál a goth stílusú öltözködéshez kérdező?


[link]


[link]


[link]


A goth stílusú öltözködésből a metálost és akár a keresztényt is ki lehet nézni egyszerre, azért annyira jó.


Én is goth stílusra váltottam miután hívő lettem öltözködés szintjén, bár én fiú vagyok. + Sokkal jobban is néznek ki a goth rucik.

2023. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Ciánkáli még van? Ott vettük az ilyen weird cuccokat a 2000-es években. :)
2023. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

#33

A magyar rockot pl. pokolgép, depresszió, Tankcsapda, moby dick, aws, down for whatever, Road, nem soroltak fel az összeset, kulfoldiekbol meg pl a Slipknot, Mayhem, cannibal corpse, metallica, korn, ilyesmiket, de nagyon sok együttest szeretek, meg hallgatok

2023. szept. 11. 19:49
 38/39 A kérdező kommentje:

#35

A goth stílus nekem nagyon tetszik, de nem érzem magamenak, de meg kitudja mit hoz a jövő, lehet 2 év múlva goth ruhákban leszek, köszönöm a válaszod☺️

2023. szept. 11. 20:04
 39/39 A kérdező kommentje:
#36 nem pesti, se környéki nem vagyok.
2023. szept. 11. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!