Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Némelyik általános iskolai...

Némelyik általános iskolai tanár(leginkább)nő Miért gyerekgyűlölő szívtelen vén elfáradt felsőbbrendűsködő ember ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán honnan veszed hogy a legtöbb az? Én pl egyel se találkoztam...
2023. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Bár már 15 éve ballagtam általánosból de csupa ilyen tanított az iskolában.


A matek, fizika, biológia, kémia, médiaismeret tanár, mind ilyen klimaxoló bas*atlan szociopata magaslóról leszóló emberileg minősíthetetlen lelkibeteg erkölcscsősz volt. Akinek az okozott egy kis örömet a nyomorúságos életében, ha valamelyik diákba beletaposhatott volna egy kicsit.


A miértjét sajnos én sem tudom.

2023. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Majd megtanulod hogy azt kapod másoktól, amit adsz. Ha idegesítő kis goblinok vagytok, akkor nyilván minden egyes tanár(nő) gyűlölni fog titeket. Nem volt olyan régen hogy iskolába jártam, pontosan tudom, hogy milyen ez; az osztály egyik fele irritáló kis korcs, a másik fele meg nagy ívben sz.rik mindenre amit a tanár(nő) elmond, és csak néz ki üres szemmel az üres fejéből. Senki sem robot, hogy az ilyen környezetbe aztán minden kibszott nap, éveken át, többé-kevésbé minimálbérért, mosolyogva, szeretettel menjen be. A tanár(nő) nem a jó édes anyád, aki akkor is szeret, ha semmi jót nem csinálsz az életedben.


Érdekes még tizenévesen is full felfogtam hogy miért ideges sokszor sok tanár, és miért rühellnek bizonyos embereket/osztályokat. Ez alapján meg tényleg nem kellett ám sok ahhoz, hogy személy szerint velem normálisak legyenek.

2023. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze tisztelettel szól az osztály nagy része a tanárhoz

A gyerekeket is zavarja, hogy a pqdtársa egy "goblin" de ha "baszatlan" tanár, úgy kezdi, az első tanórát, hogy le fogyatékosozza, és legoblinozza

az "ártatlan gyerekeket

(úgye nem tudom miért)

Akkor mégis milyen tiszteletet vár el irányába???


És még sem kérdezheted, miért, mert akkor feleselő porbafingó vagy


De persze volt 1-2 jó fej tanár de 10-9 férfi volt és szerette amit csinál és örömmel válaszolt az értelmes kérdésekre

2023. szept. 4. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy eleve ilyenek voltak-e, vagy a csodálatos oktatási rendszer, és a jogokkal agyondédelgetett ifjúság tette őket azzá.
2023. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

@20:44


Ennek már húszon éve, de általános iskolában volt egy gyerek, akinek orvosi papírja volt róla hogy viselkedési problémái vannak. Nyilván ez sokszor kiütközött nála. Egyébként normális szülője családi háttere volt.


Az osztályfőnök teljesen segítőkészen állt a szülőkhöz, adta a széplelket, hogy ő mindenben partner hogy valahogy normál mederbe tereljék ezt a helyzetet. A valóságban meg az volt, hogy a tanár a legkisebb stiklijénél is kapva kapott az alkalmon hogy porig alázza, terrorizálja a gyereket a többi társa előtt.

2023. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Frusztrált éhenkórász senkik. Zavarja őket, hogy egy gyári munkás is jobban keres náluk és a gyerekeken vezetik ezt le.
2023. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huszonéve is ez volt, amikor én jártam iskolába. 1-2 nagyon jó igazi tanár volt, de ők is az idősebb korosztályból kerültek ki. Ők még azok a lelkes, gyerekszerető, normálisan magyarázó tanárok voltak.


De 90%-ban ugyanez a frusztrált, kiégett, gyerekgyűlölő idióták tanítottak. A gimiben is. 7-es nagyon jól levezette a lényeget. :D

2023. szept. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!