Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan zajlik egy fegyelmi...

Hogyan zajlik egy fegyelmi tárgyalás az iskolában?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, nem tudom, hogy hogyan és miért de az osztályból az egyik legjobb barátom a hét elején összekülönbözött egy évfolyamtársunkkal, egész héten ment az oda vissza beszólogatás, ma suli utánra pedig megbeszéltek egy verekedést az iskolával szembeni parkban.


Nyilván kimentem én is a haverommal, de nem vettem részt a verekedésben, megtörtént verekedés viszont egyikük sem ért a másikhoz, ilyen távolból hadonászás volt miközben mind a kettő fél fenyegette a másikat, de semmi kontakt nem volt, szerintem mind a ketten féltek megütni a másikat vagy nem tudom, de időközben megjelent az igazgató és az igazgatóhelyettes, hogy akkor ebből egy fegyelmi tárgyalás lesz, elkérték az ellenőrzőjét mindenkinek aki ott volt, nekem is.


Mire kell egy fegyelmi tárgyaláson számítani?


2023. szept. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ott lesznek az illetékes tanárok, igazgató, és aki a fegyelmit vezeti.

Elmondja a mondókáját, amikor én voltam részben viccesen részben kőszigorún.

Megkellett igérnie hogy nemfordul elő többet, amikor ellenőrzés van akkor ellenállást nem tanusítóan partner benne.

Ha minden rendben akkor évvégén elévül.


Ellenkező esetben kicsapás és távozás.

Rosszabb esetben az aktuális gyereket példaértékű kicsapással mutatják meg a többi gyereknek hogy mik a szabályok.

Alapvetően ez is egy ceremónia, blabla és igen igen , feltételezve hogy megértetted a hibád és nem ismétled meg.

2023. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1# vagyok, te mint néző, neked semmi. Max megkérdeznek és elmondják hogy ejnyebejnye. Maga az hogy néző voltál is elég semleges terep.
2023. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!