Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általános iskolában fegyelmi...

Általános iskolában fegyelmi eljárás?

Figyelt kérdés
Leírom gyorsan a történetet. Tesi után/előtt öltözőben általában mindenki pirózik (nálunk). Ez alatt azt értem hogy pl dezodor + öngyújtó=lángszóró, vagy műanyag poharat égetnek stb. Na kedden tesi után gondoltam egyet és mondtam én is kipróbálom. 1 db papírzsepit gyújtottam meg. Osztálytársam pedig megfogta, aztán kidobta az ablakon.(persze elfújtam). De én persze először csináltam ezt és le is buktam. Fegyelmi tárgyalásom lesz egy hónapon belül és elvileg át leszek helyezve másik iskolába, jobbik esetben másik osztályba (még nem biztos). Mit tudnék csinálni? szeretem az osztályomat nem akarok menni sehova! És most a továbbtanulásomat is elrontottam? Nagyon félek, megbántam ezt az egészet ha tudom, hogy ez lesz belőle nem csinálom meg! Segítsetek!

2015. márc. 18. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok azt még kifelejtettem
2015. márc. 18. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál olyan idióta, hogy gyújtogass, legyél olyan okos, hogy vállalod a következményt.
2015. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sírj nekik, hátha megbocsátanak. De meséld el azt is, hogy a többiek mit művelnek rendszeresen, mert ez NEM NORMÁLIS. Ez beteg dolog és NAGYON VESZÉLYES. Egytől egyig át kéne helyezni az ilyen hülyegyerekeket valami elzárt kisegítőbe.
2015. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen valld be amit tettél, eszed ágába se jusson tagadni vagy mentegetőzni.


Ami kulcsfontosságú itt az az, hogy lássák megkomolyodtál - mond el férfiasan és határozottan, hogy belátod ostobaságot műveltél, de a szavad adod rá, hogy nem fog megtörténni ismét, mert nem szeretnéd, hogy egy ilyen pitiáner dolgon múljon a jövőd.

Ha valamit bevesznek, akkor ez lesz az. Ha pedig nem , akkor bukta és alkalmazkodsz az új körülményekhez.

2015. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem általánosba minden évben volt vagy min 1 igazgatóim 1 intőm meg vagy 8 szaktanárim jó gyerek voltam.
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 4es 5ös tanuló vagyok egy szaktanárim van eddig ebben az évben az is azért mert betellett a füzetem és nem vittem újat...
2015. márc. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!