Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy fegyelmi...

Hogy zajlik egy fegyelmi tárgyalás egy közé iskolában? Mik lehetnek a következményei? Mekkoara az esély, hogy kiruknak valakit a fegyelmi miatt? Vannak következményei a tovább tanulásra nézve?

Figyelt kérdés
Elég sűrgős lenne

2012. ápr. 21. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
KiruKni biztos nem fognak, kirÚGni annál inkább lehet... továbbtanulásra a tanulmányi fegyelminek semmi,ha viszont valami olyant követtél el,ami BTK-ba(Büntető Törvénykönyv) ütközik,akkor annak igenis lehet... az iskola szerintem a továbbtanulástól nem tilthat el, de ha el is tilthat,akkor is csak arra az 1 évre,amikor érettségizel.Utána már közöd sincs hozzá.
2012. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek az elgépelésért.

Mondjuk a dolgozat lopás mennyire ütközik a BTK-ba?

2012. ápr. 21. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy loptal dolgozatot? :D a megirtad loptad ki, vagy mi?!? :DDD szerintem ezert nm rugnak ki!
2012. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem én voltam, egy barátom, miatta aggódom. A tanár cuccai közül, a tanáriból.
2012. ápr. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!