Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnapelőtt írtam egy e-mailt...

Tegnapelőtt írtam egy e-mailt a sulink igazgatónőjének, biztos vagyok benne, hogy jó címre küldtem el, mert fent van a suli honlapján, de azóta sem válaszolt. Szerintetek majd megnézi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg dolga van, és borzasztó elfoglalt, de egy fontos üggyel kapcsolatban kellett érdeklődnöm, ezért gondoltam, írok neki e-mailben.
2023. szept. 19. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

2 lehetőség van:

A, kérsz időpontot az igihez, és rákérdezel, hogy látta-e;

B, van, hogy a titkárja látja ezeket az e-mail-eket és lehet, ha őt keresed, akkor ő is tud válszt adni.

2023. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es

Hogy érted, hogy kérjek időpontot?

2023. szept. 19. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan megnézik, de sajnos tényleg előfordulhat, hogy sok a dolguk, ezért nem tudnak azonnal/rövid időn belül válaszolni. Esetleg el is kerülheti a figyelmüket egy-egy e-mail, ha sokan írnak nekik, vagy egyszerűen csak elfeledkeznek róla, hogy válaszolniuk kellene. Nekem a saját egyetemi oktatóm mondta, hogy ha 3 napon belül nem válaszol, írjak újra neki. Szerintem, ha nagyon fontos, te is írj majd újra vagy telefonálj.
2023. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Menj el a titkárságra, ha szabad, fogadni fog. Úgyis bent vagy, felesleges e-mailekkel szöszölődni.
2023. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

2# az 1# vagyok:

Az iginek gondolom rengeteg feladata van, így be kell tábláznia, ha valaki megy hozzá, és ezt az időpontot a titkárnőjétől kérheted, mégha csak 5 percről is van szó.

2023. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Lehet a spam mappába ment a mail.

Lehet nem akar vele foglalkozni.

2023. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már válaszolt.
2023. szept. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!