Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztály társamnak miert heges...

Osztály társamnak miert heges a bal karja? egyenes fehér hegek.

Figyelt kérdés

Egyik osztálytarsam kézen hegek vannak de már régi lehet miért ilyen a keze?

Nagyon kedves osztály társam fiú


2023. szept. 22. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Lehet csak baleset.

Mi anno egy bezárt iskola kerítésén átugrálva jártunk haza mert úgy nem kellett kerülni.

Egyszer este mentünk haza a sötétben és mint kiderült szögesdrótot kezdtek el kihúzni a tetejére.

Nem láttuk csak akkor eszméltünk amikor már fennakadtunk.

Hegek mai napig látszanak és így 20 év után is néha még elhányom magam amikor eszembe jut.

2023. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%

#10:

Ja, egy 9 éves gyereket nem kap el egy felnőtt, biztos Kevin McCallister-nek hívnak. 😆

2023. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

Falcolt régen.

Ha csak hegek, akkor szerintem nem kell aggódnod, de ha szimpi beszélgess vele, legyen társasága.

Az ofőnek és ha van iskolapszichológusnak is szólhatsz.

Nekem pl az egyik osztákytársam konkrétan rám zúdította a depresszióját és elküldte képen a teljesen szétvágdosott combját, ezzel nekem nagyon súlyos traumát okozva. Hát én szóltam az ofőnek a francba, hogy kezdjen velem valamit vagy legalább tartsa távol tőlem.

Akkor van baj ha új vágasok is vannak. Akkor azonnal szólj a szüleinek vagy a fent említett iskolapszichológusnal,ofőnek.

2023. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Miért pontozzátok le a normális válaszokat?
2023. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Az ő dolga, meg a szüleié. Nem mindenki szereti, ha belekiváncsiskodnak az életébe, magánügyeibe.
2023. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!