Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit eltartanak,annak...

Ha valakit eltartanak,annak egyenes következménye,hogy elnyomott lesz?

Figyelt kérdés
Akiket eltartanak,vagy voltak hasonló helyzetben hogy éreztétek,mennyire vagytok/voltatok korlátozva?
2022. nov. 25. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2022. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat ismerek ahol még az eltartó a papucs csicska, a 6 elemis nő meg a királynő.
2022. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Miért? Mert az eltartó felsőbbrendünek èrzi magát kapásból és majd Ő megmondja, hogy ez, meg, ez és ez lesz.

Útáltam az egész helyzetet. Azt, hogy függenem kell egy személytől, hogy amit szeretnék azt, csak az engedély megadásával tehetem meg.

Szerencse, hogy vége ennek a számomra hosszú időszaknak és nem kell kellemetlenül éreznem magam bizonyos helyzetekben soha többet.

2022. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ahány ilyen kapcsolattal találkoztam, ott az eltartott mindig elnyomott volt, mivel a másik félnél van a kontroll és ezt nagyrészt ki is használják. Ez egy függő viszony.
2023. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!