Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezen tényleg be...

Szerintetek ezen tényleg be kéne sértődniük felnőtt ember létükre?Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Felnőttoktatásra járok tehát 20 évestől elkezdve van 50 éves is

Instagramon nagyon sok toxicus tartalmat követtem,vagy olyan embert akivel már nem beszélek,de nem érdekelnek a tartalmai.

Szóval az összes ilyet kikövettem,a páromat követem az instán,illetve a testvéremet

Az “osztályba” év elején mindenki bekövette a másikat mindenhol,és tegnap odajött hozzám 2 “osztálytárs” eléggé felháborodva,hogy mi jogon követtem ki őket,és hogy mi a f@sz bajom van(szó szerint)

Mondtam hogy neharagudjatok de csak 2 embert szeretnék követni

Mire ebből egy vita alakult ki hogy biztos a párom mondta ezt nekem,és ne hagyjam magamat irányítani,lépjek ki azonnal a kapcsolatból.

Mondtam hogy nem,nem az ő ötlete volt,csak így láttam jónak.

Rettenetesen gyerekesnek tartom ezt felnőtt emberektől,ti mit tettetek volna ebben a szituációban?

Szerintem inkább letörölni lett volna érdemes az insta profilomat,abból lehet nem lesz ez😃

Őszintén nekem nagyon rosszul esett hogy így betámadtak,nem hittem volna hogy ebből bármi balhé lehet

Nem szeretnék senkit megbántani, de úgy érzem, hogy az Instagramon megosztott tartalmaik jelenleg nem igazán érdekelnek,és lehet ez bután hangzik de nem vagyok kiváncsi egy random losztálytársam”-nak az életére

Lehetséges hogy tényleg kicsit bunkó húzás volt ez tőlem,és pluszban ők még túlreagálták?



2023. okt. 3. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de remélem ez a kérdés nem egy felnőtt embertől származik. És még neki álltál magyarázkodni? Hát inkább először kiröhögtem volna őket hogy ilyen baromság nekik ennyire jelentős dolog. Aztán elküldtem volna őket az anyjukba.
2023. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy silányul a magyar nyelv.
2023. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember létedre ide kiírni ilyet?
2023. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi,mond meg, hogy ehhez amúgy tényleg semmi közöd


Mondjuk ha velem történt volna ez akkor a köcsögöt hozzátenném mer' az

2023. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!