Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A Fazekas gimnáziumba milyen...

A Fazekas gimnáziumba milyen fajta emberek járnak?

Figyelt kérdés
Jó lenne minél hamarabb választ kapnom rá, ugyanis holnap jön az osztályomba valaki, aki a fazekasból jön és szeretném előre tudni, hogy mire számíthatok. Előre is köszi a választ!! >=<

#Fazekas Mihály Gimnázium #újosztálytárs
2023. okt. 5. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ti egy csomagban vagytok? :D
2023. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mint mindenhová máshová:különbözőek.
2023. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A budapesti fazekasra gondoltam, nyilván ezt is odaírtam volna, de nem tudtam hogy Debrecenben is van ilyen nevű iskola. Köszönöm azoknak, akik értelmesen tudtak válaszolni! Az első két válaszadónak pedig csak annyit, rájöttem már az emberi test felépítésére, tényleg nem hittem volna anélkül, hogy megírtátok volna, hogy az új osztálytársamnak is két keze és két lába lesz. Szerintem lehetett tudni hogy nem erre szerettem volna választ kapni…
2023. okt. 5. 16:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak matek tagozat van a budapesti Fazekasban, legalábbis volt régebben magyar, természettudomány és általános tagozat is. A c a matek, kétségtelenül jár oda egy-két furcsa figura.
2023. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mindenféle emberek.
2023. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!