Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban milyen fajta...

Gimnáziumban milyen fajta vonalas füzet kell majd?

Figyelt kérdés
Eddig felsős vonalast használtam (21-32) az maradjon gimiben is, vagy van valami másfajta amit gimnáziumban használnak?

2015. aug. 14. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz az amit felsőben használtál, ezt nem szokták megszabni; de a biztonság kedvéért azt tanácsolom, ha még nem vetted meg a füzet kollekciót, vegyél mindegyik füzetből 1-2 darabot suli előtt, és miután mindegyik tanár megmondta, hogy az ő órájára milyen füzettel érkezzél, akkor menj el megvenni őket. Én mindig így csináltam, mert volt aki azt mondta hogy csak spirált vigyek hozzá, aztán álltam otthon, hogy dehát én csak tűzöttet vettem...
2015. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisebb alakút?
2017. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a nagyobb alakút
2017. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!