Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik gimiben bomba szexi...

Akik gimiben bomba szexi csajok voltak leginkább vékonyabb alkatúak azok vajon suli után pár évvel is ugyanolyan jól néznek ki?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki igen valaki nem.


Aztán van, hogy a kevésbé attraktív lányok néznek ki jobban pár év múlva.

2023. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2023. okt. 9. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyenesben van az életük, van idejük foglalkozni a külsejükkel, akkor többnyire nagyon jól néznek ki később is. Érdemes megnézni, milyen bomba-alakú anyukákat látni óvodákban, iskolákban.

Ha nincs rendben az életük, családjuk, párkapcsolatuk, nincs idejük magukra akkor könnyű a kapott szépséget elveszíteni.

2023. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én pl gimi után sok évvel is szexi csaj vagyok még :D
2023. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy vettem észre, hogy igen. Azok híztak meg többnyire, akik szültek azóta, de nem mindegyik. A szülés is inkább az arcukon látszik meg, sokkal idősebbnek néznek ki tőle. A többség csinos maradt, sőt, aki azóta kezdett el sportolni, még jobban is néz ki.
2023. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

4

Nem hiszem 😜

2023. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem minden esetben, de előfordulhat.

Van aki igen, van aki nem.

Akinek már 18-20 éves kora óta van tartós párkapcsolata Ők többnyire elengedték magukat ahogyan észrevettem.


A szomszéd lány 19 éves koráig nagyon szép volt, bomba jó alakja volt, vékony kis formás, odafigyelt a hajviseletére, meg úgy mindenre. Nagyon szép lány volt. Amikor elköltözött a pasijához és férjhez ment pár évig nem láttam, mert a szülei jártak inkább hozzájuk, meg amikor idejöttek akkor pont nem volt itthon vagy épp olyan helyen ahol láttam volna őket, direkt meg nem akartam bámészkodni.

Aztán találkoztam vele úgy pár év után, meg sem ismertem. Nincs brutálisan elhízva de azért látszik rajta a felesleg. Legjobban a hasán, fenekén, mellén látszik meg és az arcán. A haja is régen szép hullámos szőke volt, most meg szinte csapzott barna és ennyi. Egyedül az arcára figyel oda hogy ápolt legyen, az szép is neki, de minden más hát nem tudom. Mióta együtt van a férjével azóta totál elhanyagolta magát. Nincs még gyerekük egyébként. És nem élnek rosszul sem, már amennyire tudom.


De ismerek olyan lányt aki inkább 20-on évesen szépült meg. Régen sem volt ronda csak sovány és egyszerűen nem adott magára, semmi előnyös öltözködés meg semmi. de ismerek olyat is aki hízott 15 kilót és így sokkal csinosabb mint régen. Szóval nem minden esetben a vékony a szép.

2023. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. okt. 9. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen változó. Én gimiben az egyik legvékonyabb voltam. Után híztam 10 kilót (ülőmunka, fogamzásgátló, alkoholproblémák). Aztán kijöttem a rossz korszakból, terhes lettem, az alkoholt nyilván teljesen hanyagoltam, mellette végig hánytam, aztán szoptattam. Most ugyanolyan szép vékony vagyok mint gimiben.
2023. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szules utan vannak jelentos valtozasok.
2023. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!