Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy 164cm/77kg-os alkatommal vékonyabb vagyok mint a 65 kg-os ugyanolyan magas barátnőm aki pocakosabb is mint én?

Figyelt kérdés
(sportolok,kapálok)
2011. jún. 6. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A háj könnyebb, mint az izom. Tádááááááá, rejtély megoldva, gyerünk Scooby.
2011. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Tök mindegy, a 164/77 már bőven a túlsúlyos kategória, izom ide vagy oda. Nagyjából 10 kg felesleged van, és garantáltan nem izom, hacsak nem vagy testépítő, de nem hinném, mert azok nem kapálni szoktak.
2011. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kapáláson kívül futok és görkorizok nem helyett.
2011. jún. 6. 10:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a 10 kg mert ilyen vagyok és voltam.Így teccem a páromnak.Így ismert meg.
2011. jún. 6. 10:24
 5/8 A kérdező kommentje:

,,Tök mindegy, a 164/77 már bőven a túlsúlyos kategória, izom ide vagy oda. Nagyjából 10 kg felesleged van, és garantáltan nem izom, hacsak nem vagy testépítő, de nem hinném, mert azok nem kapálni szoktak."

Járjál napszámba dolgozni 3 hónapon át és megtudod mennyire nem izomépítő és fogyasztó a mezőgazdasági munka!!!!!!!

2011. jún. 6. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a kapálás kib*szott megterhelő, és jobban megdolgoztat és el lehet benne fáradni, mintha sportolnál. A második hozzászóló biztos egy elkényesztetett liba, aki soha életében nem, dolgozott kint a veteményesben.
2011. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sportolsz, így az izom nagyban beleszól a dologba.

Na meg elképzelhető, hogy más a testfelépítésed.

Ha vastagabb a csontozatod, a tested alapból nagyobb kiépítésű. Ezt úgy értem, mielőtt lehurrognak, hogy vastagabb a lábad/karod, szélesebb a vállad/csípőd (vagy valamelyik ezekből), a barátnődé viszont vékonyabb, de több rajta a zsír, magasabb a testzsír százaléka.

(Barátnőm kb 6 cm-rel alacsonyabb nálam, 3 éve kb 18 kg-al kevesebb volt nálam, most nem tudom, mennyi a különbség, vékonyabb volt, mint én, de a képeket visszanézve azt látom, hogy arányaiban voltam csak nagyobb, ha érted, mire gondolok:-))

2011. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért pl. félóra elliptikus tréneren fárasztóbb, mint félóra kapálás és jobban meg is látszik a testen... (És igen kapáltam már, többször is és nem max. 5 percig.) Ezt sosem értettem, most miért kellene hasra esnünk attól, hogy te kapálsz és ez milyen kemény munka (mert a hozzászólásaid egyértelműen ezt tükrözik)?! Ez a munkád, ebből élsz, más meg abból, hogy egész nap egy irodában ül, az is ugyanúgy megterhelő, csak máshogy.
2011. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!