Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnáziumban előfordul olyan,...

Gimnáziumban előfordul olyan, hogy 11.-ben, amikor nem lesz már a 4 tantárgy, (biológia, földrajz, kémia, fizika) és az érettségi tantárgyakból lesz több óra egy héten, megkap az osztály egy másik/új tanárt?

Figyelt kérdés

Én most 10.-es vagyok, még most ebben az évben lesznek utoljára ezek a 4 tárgyak amiket felsoroltam, de jövőre úgy lesz, hogy össze lesznek vonva, azaz természettudományi órának van írva, ebből azt mondták, minimum 2x lesz egy héten.

Viszont a suliban egy pár osztálynak az igazgatónő tanítja a magyart és az irodalmat - ő irodalom és magyar szakos tanárnő - nekünk pont nem ő tanítja, de azt tudom, hogy 1 12.-es és 1 11.-es osztályt tanít.

Azt nem tudom, hogy most ez a két osztály csak 11.-től kapta őt meg, vagy egészen 9.-től tanítja őket.

Sajnos nem ismerek embereket ezekből az osztályokból, úgyhogy nem valószínű, hogy meg tudnám tőlük kérdezni. :D

Csak nekem annyira szimpatikus mindenhogy az igazgatónő, hogy tavaly is nagyon szomorú voltam, hogy nem őt kaptuk az egyik tanárnak. Nagyon jó lenne, ha tanítana minket. 🥺


2023. okt. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor változhat a tanár.
2023. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nem volt összevonás, ígyis 5 biosztanárt használtunk el 12.-ig. (Nem bántottuk őket, csak az egyik szülni ment, a másik nyugdíjba stb.)
2023. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam osztályában volt olyan, hogy akik 11-től felvettek faktokat, azok másik tanárt kaptak, aki az emeltre készítette fel a faktosokat.

Részleteket nem tudok, mert a fiam eleve 2 emeltes tagozatra ment, így nála nem volt fakt miatt változás. (Az osztály fele dupla faktos, a másik nyelvis volt, utóbbiak vettek fel faktot 11-ben.)

2023. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Akkor lehet, hogy a két osztályt, amit említettem, csak 11. óta tanítja az igazgatónő, mert valószínűleg eddig az volt a magyar & irodalom tanáruk, aki most nekünk van.

Persze 11.-től sokkal több lesz azokból a tantárgyakból egy héten, amikből érettségizni kell majd.

2023. okt. 9. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Volt olyan hogy 10.ben juniusban kaptunk új tanárt, és ezért bukott meg a fél osztály kémiából.
2023. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!