Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult a ti iskolátokban...

Előfordult a ti iskolátokban ilyen?

Figyelt kérdés
A tanárok a végzős diákokkal javítatták ki alsóbb évesek dolgozatait, helyenként az osztály és a tanárok is megjegyzéseket tettek.

2023. febr. 6. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk soha nem történt ilyen.
2023. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk sem, soha. Ki is rúgták volna azt a tanárt, aki ilyet tesz. Pedig akkor még nem voltak olyan hangsúlyosak a személyiségi jogok, mint manapság.
2023. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk nem volt ilyen, sőt nem is lehet ilyet csinálni, még akkor sem ha van hozzá javító kulcs ami alapján azt tenni kell.

Megjegyzéseket sem lehet tenni, maximum annyit hogy pirossal odaírni a rossz válasz mellé a jót hogy lássa hogy mit kellett volna írni. Egyéb megjegyzés nem lehet!


Azért kíváncsi lennék hogy az igazgató mit szólna ehhez, meg hogy egyáltalán tud-e ilyesmiről.

2023. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
48%
Ez nem normális!
2023. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
És az a tanár aki szülőkkel javíttatja ki a dolgozatokat?
2023. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hallottatok már ilyen vagy ehhez hasonló eset perre viteléről vagy volt ezzel kapcsolatba tapasztalatotok?
2023. febr. 6. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:
nem
2023. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A közép suliba ahová jártam az egyik tanár meg szokta velünk íratattni a dolgozatot az egyik órán a másik órán pedig tovább kellett adni a dolgozatot 3 emberrel arrébb és együtt javítottuk ki. És utána vissza kellett adni annak akiét épp javítottad és neki át kellett néznie majd a tanár "nézte át" amiben nem vagyok biztos mert órákon kívül nézte át őket. Én sokszor ha olyan emberét kaptam meg akit bírtam, akkor olyan dolgokat is ki pipáltam ahová az ember nem írt semmit és mikor át adtam neki a dolgozatot, akkor fel hívtam a figyelmét arra a példára ahová nem írt semmit, de akkor is bele számítottam neki a pontokat és rá mutattam, hogy töltse ki.
2023. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen nincs.
2023. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztalam még ilyet.
2023. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!