Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolások manapság már...

Középiskolások manapság már nem nagyon használnak Facebookot? Nem divat már?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 02:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom, de a fb az egyetlen normális site. Mármint.., ne kövezz meg! Olvasd tovább picit!!

Úgy értem, hogy míg a fb csak használhatatlan, szarul van programozva, és nem lehet arra se használni, ami a fő funkcióköre, addig az instán alapjáraton nem lehet csinálni. Ez a tipikus "van egy adatlapom, ahol minden egy", sehol sincs meg fb-on kívül, bár ott meg hulladék az egész, és ha véletlen görgetsz, hogy a követtett dolgaid mutassa, 70%át elrejti elöled, folyamatosan ki akar bszni veled is és azokból, akik pénzből élnek, mint zenekarok, bloggerek, stb, akik tartalmakat raknak ki, és közben 1 huzamban van 5 neked ajánlott, és 3 reklám, 1 "rendes" poszt, ami egy valami, amit beengedsz, de nincs lehetőséged szűrni, ezért csak egy semmit látsz, majd megint 8 reklám.

Minden máson még ennyi sincs.

Amúgy is.., ha van telegrammod, akkor tudsz beszélgetni. Kész. Az összes többi igazából lényegtelen, mert vagy minőségtelen, pl főzős csoport, vagy ha minőségi, akkor sincs, és a benne lévő emberek minőségtelenek, pl pszichológiás csoport, és ez is a fb feature-nek köszönhető. Nem lehet megcsinálni a dolgokat jóra, de legalább van dolog.

Az insta még fogjuk rá, de az kb csak egy kép megosztó hely, szóval ilyen "1 random semmit érő funkció", a sznep nem tudom hova fejlődött, de régebben kb csak beszélni lehetett rajta, amire végtelen más végtelenszer jobb program van, tiktok pedig csak egy fogyatékosos videó megosztó és vagy "senkit sem érdekel, de még is beszélek róla 2 percig" videó megosztó, ahogy arról beszélek, hogy valaki arról beszél, hogy valaki hűhaa, meg oooh-zott arra, ahogy valaki beszél valakiről, aki elmondta, hogy egy egy felnőtt hisztizett valami lényegtelen dologért valahol.

2023. okt. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Mindegyik gáz, ugyanaz a cég majdnem mind, soha nem ismerkednék olyan valakivel, aki tiktok, insta, fb vagy messengert használ. Normális emberek emaileznek, annyi épp elég.
2023. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért van fbm hogy 2-3 ismerőssel tartsam a kapcsolatot, nincs instám se meg ilyenek
2023. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Thunderfairy ***** válasza:
Csak és kizárolag a Facebook az ahól fent vagyok. Annyi hiba van hogy egy adott nap általában mindig úgyanazok a posztok meg egy két új hirdetés. Jól kicselezik a reklám blokkolokat úgy hogy kiteszik a hírfolyamra neked ajánlott hirdetésként. Ha a Face-n nem lehet az ember akkor hova menjen???
2023. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én meg csak Facebookon vagyok fent, se Instám nincs, de Tiktokom, se egyebem. Akkor most le vagyok maradva?! :D
2023. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
29 vagyok, de már én se nagyon használom a facebookot, tele van háborgó boomerrel, vicceskedő szerencsétlenekkel meg konteósokkal.
2023. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
7, téged például biztosan, ha ilyenek vannak a faladon... Nekem érdekes mód nincsenek olyan ismerőseim, akik pucsítós képeket töltenek fel, és az algoritmus sem dobál be ilyeneket.
2023. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
a gyakorit is csak boomerek használják.
2023. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18, nem, a gyakorit csak a nagyon intelligensek és a nagyon buták használják. A végletek oldala.
2023. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
helyesbítek a magukat nagyon intelligensnek képzelők*
2023. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!