Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok ti ilyen méretekkel...

Srácok ti ilyen méretekkel milyen alsót hordtok, hogyan helyezitek el kényelmesen benne a szerszámot? 17/f

Figyelt kérdés
Nekem 14/5 cm lankadtan állva pedig 18/5 cm feszülős boxert szoktam hordani, mert abba tudom rendesen elpakolni, viszont ebbe néha már elég szűkösen fér el. Viszont ha laza boxer van rajtam akkor elégé fityeg össze vissza meg ha fel is álla jobban látszik így ezt nem igazán hordom hétköznaponként csak amikor itthon vagyok. A fecske az meg storno mert abba meg már bele se fér kifittyen mindenhol. Kinek mi a prefelált alsója?

2019. máj. 1. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Váltva hordok (feszes) boxert és fecskét, de igaz, hogy nehezebben férek el kényelmesen az utóbbiban, bár jóval szerényebb méreteim vannak. (Azért 17 évesen a 14/5 cm lankadtan több, mint bajnok - ha igaz.)

Nyáron leginkább kerülöm az alsónadrág viselését, így kényelmesen tudok létezni a laza rövidnadrágokban és szellősebb is, amikor nagyon meleg van.

2019. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húspénisz, a többségé nem ilyen és nem érinti őket a probléma.
2019. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fecske alsot hordok abban kényelmesen el tudom helyezni a peniszem

De vannak olyan boxeralsok aminek van elől egy rész ahova teheted lankadtan a peniszed

2019. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem hordok szoros alsót, mert nem egészséges.

Minél lazább, annál jobb.

2019. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fecskét hordok megtart mindent
2019. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Valóban a feszülős boxer az egyik legjobb megoldás. Én is sokáig azt hittem, hogy csak ebben tudok gondolkodni, aztán szerencsémre megtaláltam egy nagyon király, ámbár drága márkát, az andrew christiant, aminek a fecskéi direkt úgy vannak kitalálva, hogy sok hely legyen elől. Próbáltam az ilyen standard gatyákat: intimissimi, calvin klein, j.press stb... hát nem nagyon jöttek be.

A laza, lógós boxert sehogy nem ajánlanám, rajtam az mindig összevissza tekeredett, kiesett belőle a bré akkor emg az volt a baj... macera.

A másik ami meg nyilván bevált még az az, ha nem is veszek fel alsót a nadrág alá, csak ugye akkor a nadrágot kell kicsit sűrűbben cserélni, de mondjuk nyáron így is úgy is beleizzad az ember, akkor meg tényleg jobb, ha a szerszám inkább leng és mozog amerre akar.


24f

2019. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Xyrio válasza:
Minden nap kicsinyìtem (általában répapucolóval) ìgy minden nap visszanő és aznap kényelmesen hordok bármien alsót
2019. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!