Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályotokban volt izmos...

Az osztályotokban volt izmos lány?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki erősebb volt a legtöbb fiúnál. Mit sportolt? Szkandereztetek vele? Tesiórákon is az egyik legjobb volt?

nov. 12. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem, az én gyerekkoromban nem volt ilyen, akkoriban a lányok, lányok akartak maradni és nem akartak izzadni a súlyok alatt, ahogy a férfiak tették annakidején. Ma már csak annyiban különböznek a férfiaktól, hogy pina van a lábuk között és nagyobbak a melleik.


31/F

nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

#2:

Gratulálunk, hímsovika.

nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

#3


Azt gondolsz rólam, amit akarsz, én csupán a tényeket írtam le, ami maga a valóság. Te is biztos szeretsz előle menekülni, de semmi baj, maradj csak nyugodtan a rendszer része és örülj annak, hogy média és a social média is mossa az agyad.

nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy kajakos,nem látszott rajta nagyon,de szép arc mellé eszméletlen jó alakja volt,az egyik legszebb lány akit valaha ismertem. Nem szkanderoztunk,csak egyszer nagyon elvert csocsóban és kb ugyanolyan jól futott mint én,szóval a fiúk nagy részénél jobban.
nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

kövér volt, izmos sajnos nem

de akkoriban ha volt is sportolo lány azok is inkább a mozgékonyságra gyurtak nem az erőre

nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
6-os! Az volt a normális, hogy nem voltak izmosak, így mindegyik egyedi megjelenésű volt, tudtál különbséget köztük. Ma meg már mindegyik ugyanúgy akar kinézni, nagyon buták a mai lányok/nők. Szerintem szégyen, hogy egyiknek sincs saját személyisége és mindenkinek meg akarnak felelni, csak önmaguknak nem.
nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Izmos (bikini fitness kategóriára gondolsz szerintem) az nem volt, de formás lányok majdnem minden osztályban (itt most középiskolára gondolok).
nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gabor49 ***** válasza:
48%
napi szinten teszed fel az izmos lány kérdéseket őszintén ki a fenet vonz egy kigyúrt izmos csaj
nov. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

#9


Azokat vonzza, akik betegek és, ha neked nem tetszik, akkor jól le is pontoznak. Ebből is látszik, hogy mennyire buta egy társadalom ez.

nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!