Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyhogy mindig mindenkivel...

Hogyhogy mindig mindenkivel kedves az osztály “vezére”?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a 9.ik osztályt, sosem tudtam könnyen beilleszkedni, ezen az sem segített, hogy az első héten nem voltam betegség miatt.


Mire elkezdődött a suli, már megvoltak a klikkek, a fiúk egy klikket alkottak, suli előtt mindig dumáltak a parkban, ezekből kezdetben kimaradtam.


Ahogy érszrevettem az osztályban egy nagy darab boxoló a kimondatlan vezér, elsőre nem volt szimpatikus, de Ő tartja össze a srácokat az osztályban.


Neki köszönhetem, hogy bevettek a fiúk a csapatba, mert többen ellenezték ezt mivel különcnek tartottak, mindig elsőként választ tesi órán pl a csapatba, és mindig tartja a hátát az összes osztálytársunkért, mint pl ma a folyosón, amikor neki ment egy osztálytársunk véletlen egy felsősnek, és a felsős megfegyenette, hogy megveri, akkor is odament a srác, hogy okosan mert én is beszállok ha nem nyugszol.


Azt hittem az ilyen boxolók sokkal fafejűbbek, vagy ez csak a kezdet és majd bedurvul? Mert nem létezik, hogy valaki mindenkit szimpatikusnak találjon.


nov. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő egy nagyszerű ember. Örülj neki, hogy bevettek a csapatba, és álljatok ki mindig egymásért.


Nem gondolnám, hogy később bedurvul. Halistennek vannak még ilyen jófej emberek, akik az erejükkel és a népszerűsegukkel nem visszaelnek, hanem jóra használják azt. Őket szoktuk hétköznapi hősöknek nevezni.

nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Jó gyerek lehet.
nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet keresztény.
nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akik tényleg komolyan sportolnak azok általában felelősségteljesebbek, szimplán csak jó gyerek.

Nem tartom valószínűnek, hogy bedurvulna

nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!