Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi tévő legyek? Se barátaim,...

Mi tévő legyek? Se barátaim, se egy lány, akiben megbizhatnék, csak pár haverom van, akiket jóformán nem is érdeklek…

Figyelt kérdés
Volt pár barátom, de mind új társaságba kerültek, eltávolodtunk, vagy csak szimplán toxikus lett az úgynevezett barát. Van pár haverom, de különösebben nem érdeklem őket, csak ha kell valami. Lányokkal is próbálok összehozni valamit, legutóbb 2 hétig barátkoztam egy csajjal, elhívtam randizni, amire igent mondott, s egyik pillanatról a másikra majdnem hogy elküld a francba…(nem értettem, nem csináltam semmi különöset) Természetesen ezelőtt még eddig sem jutottam párkapcsolat terén, mivel hamar kioffoltak. Amúgy átlagosan nézek ki, nem gondolom magamat sem gyönyörűnek, sem csúnyábbnak az átlagnál. Próbálok közelebb kerülni emberekhez az osztalyomban, de valahogy kitúrnak, toxikusak velem. 17/f
nov. 13. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 15 éves, és ő is ilyen dolgokról számol be. Neki ugyan vannak barátnői, de olyanok is vannak, akiket nagyon nem szivlel. Nagyon nehéz ez a kamaszkor és a középiskola.


Nem gondolnám, hogy veled lenne a baj. A kapcsolatok felületesek.. De az jó hogy van pár haverod.. Mégha nem is egy lelkis társaság, fiúknal általában ez a szint, főleg ebben a korban.


De jó hír, hogy minden elmúlik.. A kamaszkor és ez a korszak is. Az egyetem (ha esetleg mész tovább) meg valószínűleg sokkal jobb lesz majd.

nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 talpalos ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy másik fele, egy nem vérszerinti, de testvére. Előbb, vagy utóbb de egymásra fogtok találni. Én anno átkerültem egy másik osztályba és ott barátkoztam össze az öcskösömmel. Azóta teli zsebbel, vagy nyakig sz@rban, de együtt küzdünk a világ ellen. Előtte nagyon sokszor csalódtam barátnak hitt emberekben, de ez is csak egy út amit végig kell járnod, hogy mikor találkoztok még jobb barátja vagy támasza lehess.

A kényelmes gondtalan élet lusta gyenge embereket nevel. Az ilyen lelkileg megterhelő szakaszok acélosítják az embert.


Ha valaha is letört, csalódott vagy szomorú lennél.. csak tudd, hogy egy elkényeztetett kis gyökérnek valahol a világban mindig nagyobb nyomora van mint neked :)


Fel a fejjel!

nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 talpalos ***** válasza:
100%

A kérdésre, hogy mit tegyél nem válaszoltam..


Nem tudom, hogy van-e valami hobbid vagy sportolsz-e, de az lelki nyugalmad és érzelmi stabilitásod elképesztő durván fejlesztik a küzdősportok. Amúgy sem hátrány, ha meg tudod védeni magad vagy a szeretteidet. Box, Muay Thai, MMA, vagy ha a csépelést nem bírod a Brazil Jiu Jitsu vagy KravMaga is jó alternatíva.


Kikapcsol, feltöltődsz és nem utolsó sorban hasonló mentálisan stabil, alázatos embereket ismerhetsz meg. Nem tudom, hogy hol élsz és milyen lehetőségeid vannak, de nem lehetetlen kigazdálkodni a havi bérletet. Ha kipróbálnád, de anyagi problémák lennének az indulással írj rám privátban és kitalálunk valamit.

nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!