Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok mérges? L

Figyelt kérdés

Pocsékul közlekedek. Barátnőmet megkértem keressük meg együtt a gyakorlatom helyét. Elmaradt, de ez jogosan. Utána viszont ő kérdezte meg magától, hogy elküldje e az útvonalat. Mondtam igen, hálás lennék mivel ha nincs gyakorlat, nincs következő osztály. Szóval tényleg fontos lett volna. Később írtam neki, hogy ha lehet akkor estére (mivel hajnalban szokott elaludni) küldje át, mivel reggel már indulnék. Ráírtam éjjel 11 órakor. Semmi. Gondoltam oké, megyek aludni, biztos küldi. Amikor reggel néztem, még mindig semmi. Akkor estem pánikba. Végül egyik oszt. társamnak hála aki szintén ki akarta a sajátját deríteni, kisegített és megmutatta, vagyis megkerestük pontosabban. Legjobb barátnőm pedig még a mai napig b*s*ta elküldeni, pedig facen kiírja, hogy fent volt.


Ha nem tudta, akkor nem tudta, csak azon akadtam ki, hogy ilyen szinten letojja az egészet (legalábbis így néz ki) és arra sem méltatott még sms-ben sem, hogy rám írjon, hogy bocsi, oldd meg máshogy.



2018. júl. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen, jogosan


De a Google Maps-et, GPS-t gondolom te is tudod használni. És van útvonal tervezó oldal is

2018. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Te fogyatékos vagy amúgy? Hány éves korodig akarod mással kikerestetni az úticélodat? Miért nem indulsz oda magad napokkal előbb, ha ennyire kis... nőcike vagy?
2018. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismeretlen. A gondom azzal van, hogy 2 órás utat kellett volna megoldani. Egyébként nem minden mással kerestetek meg, mindössze annyiban szoktam némi segítséget kérni, hogy hol a redvába találom pl xy villamost. És köszönöm szépen, már napokkal előtte elmentem keresni, de azt sem tudtam hova a nem mondom hova jutottam. Konkrétan olyan helyen tett le ami egy dolog, hogy - mint kiderült - félsiker, mert eljutottam valameddig, de utána kertes házak jönnek + nulla ember akitől útbaigazítást kérhetnék hol van a gyakorlati helyen, mert azt a google nem dobta ki, csak annyit, hogy "séta" 15 perc miután leszálltam 17 megállónyi villamosozás után.
2018. júl. 2. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Az hogy van, hogy mások 14 évesen már röhögve megtesznek ilyen távolságokat egyedül (akkor kezdtük a kolit, én konkrétan 150 km-re költöztem az akkor még teljesen ismeretlen fővárosba, mobil nélkül, és valami csoda folytán feltaláltam magam kísérő nélkül), meg másoknak kidobja az okostelefon, vagy képesek kinyomtatni az interneten megkeresett útvonaltervet?

Abban igazad van, hogy szólhatott volna, de valószínűleg most unta meg, hogy az életképtelen barátnőjét pátyolgatja.

Lehet, hogy ez így nyers volt, és ha valamilyen betegség vagy fogyaték miatt nem tudsz közlekedni, akkor ezúton megkövetlek, de szerintem semmi jogod felháborodni ezen, ez ugyanis nem az ő dolga lenne.

2018. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerek, azért az más ha valakit kitesznek az utcára 10évesen mert annyira érdekli a szüleit, persze hogy megtanul közlekedni, viszont aki ritkán/egyáltalán nem jár nagyvárosban stb, mégis honnan kellene vágja azt a rengeteg idiótán megcsinált villamos meg rák tudja milyen buszok közlekedését a szutyok városokban de komolyan ? :)
2018. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig az, hogy A-ból B-be eljuss egyedül egy alapvető képesség. Oké, a barátnődtől ez nem volt szép, de neked de rá kéne támaszkodni ilyen ügyben. Főleg nem akkor, amikor az internet korát éljük, és már a Google maps is tud Volánt, MÁV-ot, BKV-t keresni, és az alapján tervezni útvonalat. Ma már ne jelentsen ez gondot. Vagy a telefonodon használsz GPS-t, vagy nyomtatsz egy papír alapú térképet. Szerinted amikor megrendeltem valami terméket személyes átvételre, és azt se tudtam hogy hol az az üzlet, hogyan találtam oda? Hát nyilván megterveztem úttal. Egyszer volt talán nehézkes, akkor magán tanárhoz mentem, de ott olyan hülyén voltak az utcák nevezve és számozva, hogy 10 perc volt, mire megtaláltam (tipikus budapesti lakótelep), de azért néhány járókelő megkérdezése és egy kis telefonálás után (nyilván a magántanárral), megtaláltam a helyet. Ez ilyen. Tervezel egy útvonalat és simán lehet hogy még így is kérdezősködni kell a végén. De hát akkor is ez alapvető képesség.
2018. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves ötös. A "sok idióta villamos"-ból nem tudom hirtelen eldönteni, hogy most te is akkora paraszt vagy-e, mint én, de létezik olyan fogalom, hogy "Háromszáz fős borsodi falu", és szerintem épp számított maximális törődésnek a szüleim részéről, hogy tizennégy (NEM tíz) évesen igenis elzavartak minket egy városba (a testvéremet mondjuk csak Miskolcig) tanulni, hogy legyen a közmunkán kívül más alternatívánk is.

Úgyhogy szádra ne vedd őket, kiscsíra.

2018. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az értelmezésedben és fogalmazásodban is súlyosak a bajaid. Próbáld meg újra! :)
2018. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja. Itt valóban NEKEM vannak problémáim az értelmezéssel és a fogalmazással IS :D
2018. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!