Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tablóképeteken az osztály...

A tablóképeteken az osztály "alfa" csajai voltak a központi helyen?

Figyelt kérdés
Szóval hogy dölt el hogy melyikőtök van középen ki kerül a szélére stb.?

nov. 25. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Már a csajok is lehetnek "alfák"? Ezt hogy kell elképzelni?


Tekintve, hogy általános iskolában volt utoljára osztálykép, amikor még kb. mindegyik ugyanúgy néz ki, teljesen irreleváns volt, ki hova került. A Magasság számított legfeljebb.

nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Osztály "jó" csaja, hangadó a lányok közt ilyesmi.

nov. 25. 21:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ironikus lesz, mert én vagyok a legkevésbé hangadó, viszont a legmagasabbak közé tartozok, így lehet a központi helyen leszek a szintén magasakkal
nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
(Azt hittem, női diszkoszvetők meg tomboyok...)
nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én most nem arra a tablóképre gondolom ahol együtt vagytok és a magasabbak hátul állnak hanem az ilyesmire. (random tablókép, neten nyilvános)


[link]

nov. 25. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, véletlenszerűen kerültek elrendezésre.
nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az alfa fiúk szerinted hova kerülnek?
nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7

Ha vannak azok is középre,ha ez alapján rendeződik. Csak egy többségében női osztályban ahol nagyon kevés a fiú ez nem mérvadó.

nov. 25. 22:01
 9/15 Metionin ***** válasza:
65%
Nálunk általánosban a barátnős klikkek kerültek egymás mellé. Én valahol a szélén vagyok, már nem emlékszem. Gimiben nem figyeltünk erre annyira, ott inkább a fiú-lány elrendezést nézték, amikor elhelyezték a képeket.
nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az osztály jó csajai? Nem. Vegyes volt, ha jól emlékszem az okosok voltak valahol elől.


(Volt egy szín 5-ös csaj, aki egyszer kapott az évek folyamán az egyik dolgozatára matekból egy 4-est és elsírta magát.)

nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!