Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha félreírtam a...

Mit csináljak ha félreírtam a születési dátumom a központiban? Légyszíves normalis valaszokat?! (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A jelenlèti ívet alá îrtam meg a nevemet is jól írtam de attól fèlek hogy emiatt nem fognak felvenni!!Lègyszíves normalis valaszt írjatok nagyon izgulok!!!Csütörtökön lehet majd megnézni a központit és akkor átlehetne javítani a dàtumom???

2017. jan. 23. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ott megmondod,hogy mi a helyzet.Biztos meg lehet oldani,azért ez nem katasztrófa.

Tudom,hogy nem ez volt a kérdés,de a helyesírásod viszont szörnyű.

2017. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásomért csak suliban írtam még órán ezt a kérdést mert akkor tudtam meg hogy elírtam a dátumot!
2017. jan. 23. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajaj. Az ofőt vagy esetleg az igazgatót megkérdezted már? Ők biztos tudnak segíteni, hogy mi a teendő. Nyugi, ez nem olyan nagy tragédia. :)
2017. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az igazgató már intézkedik meg majd mi is lefogunk menni az iskolába!Szóval nem lesz gond!
2017. jan. 24. 06:05
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer. Nem elég, hogy még a saját születési dátumodat se tudod leírni helyesen (tényleg, mi a jóistent lehet azon félreírni?) még akkor órán gyakorizol? Ezért ilyen a helyesírásod, és ezért nem tudsz leírni egy szimpla dátumot, mert folyton a telefont nyomkodod. Remélem, semelyik intézménybe nem kerülsz be (kivéve a Lipótot, de azt bezárták sajna)
2017. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem ma ezt több tanáromtól is, azt mondták nem lesz komoly baj, de jelezni kell a betekintésen.
2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!El tudtuk intézni!A harmadik valaszoló meg ba***a meg magát!!Nagy izgulásomban mindig a legkönnyebb "feladatokat" szoktam elrontani!Mit nem lehet ezen megérteni?Tipikus magyar!Azért kell minnél hamarabb elhúzni ebből az országból!Csak az ilyen fajta kár örvendő cigányok lesznek az országban!A magyarság meg kissebségben lesz!
2017. jan. 29. 07:51
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest hogy 14 éves takony vagy, és még egy xaros szakmád sincs, és a születési dátumodat se tudod leírni (az nem feladat, te abortuszmaradvány...), már jó rasszistára és nagypofájúra sikerült apádéknak nevelni, kis jobbikos skinhead. :)
2017. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 Idézőjelbe tette a kérdező a feladatot, szóval te értelmeztél rosszul. Szerintem vegyél vissza magadból, mert nagyon gáz ha élőben is így beszélsz az emberekkel...
2018. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!