Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Láttátok már középiskolában...

Láttátok már középiskolában valamelyik ellenkező nemű osztálytársatokat meztelenül?

Figyelt kérdés
Írd meg fiú vagy lány vagy e és hány éves korodban láttad milyen szituációban

dec. 5. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én igen, de sajnos ennek ellenére nem egy pozitív emlék. :(


Fiú vagyok, és akkor voltam 16. Suli, tesi óra, én nem tesiztem, mert akkor voltam felmentve, mivel volt egy térdműtétem abban az évben, azon a nyáron.


A táskámat viszont ugyanúgy bevittem minden testneveléskor az öltözőbe, és egyszer ott felejtettem az egyik hangfalamat (ilyen kis cola-s dobozhoz hasonlót, tudjátok) ezért visszamentem, és azt tudni kell, hogy a fiú és lány öltöző között van kb 2 (!) méter, és én balf*sz a lány öltözőbe mentem be (a megkülönböztető jelek le voltak kaparva, vagy kopva, már nem tudom) ekkor láttam meg az egyik osztálytársam full meztelenül.


Utána sajnos elhíresztelte ezt, és onnantól nyílt céltábla voltam minden barátnőjének, meg persze azoknak a fiúknak is, akiknek tetszett a csaj.


A látvány egyébként nagyon tetszett (16 éves fiúként naná), akkor láttam először meztelen lányt élőben, de mivel ez az egyetlen pozitívum a történetben, ezért nem maradt meg pozitív emlékként, mert ugye az utána következő rossz az így sokkal jobban megmaradt, és ugye még másfél évig szekáltak ezzel, amíg el nem ballagtunk. :((


Nem mindenki szerencsés, én félig az voltam, mert az osztály egyik legjobb csaját láttam meztelenül, de amit utána kaptam, az nagyon mélyen megmaradt bennem. :((



Most 25 vagyok. Ennek már 9 éve akkor, most így elgondolkodtam ezen, és még mindig bennem van. ://

dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Azonos neműt ugye elég sokat lát az ember az öltözöben vagy koleszban de a lányok meglesésére meg kellett dolgoznunk. Többször volt h verekedést szinleltünk majd egy szerencsétlent hozzá vágtunk a lány öltöző ajtajához hogy az beessen közéjük. Ilyenkor véletlen minden fiú ott volt a 2 öltöző előtti előtérben. Gólyatáborban is a 3-4. nap már kilestük az zuhanyzó csajokat.

Volt 10.ben hogy vettünk egy putrisori gyerektől néhány patkányt és betettük őket a tesi zuhanyzó benti sarkába. Egyszer sikitva futottak ki magukat kézzel lábbal takargatva. Megérte azt a pár ezret de igazgatói lett belőle...

dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen, 16 évesen, mert együtt jártunk másfél évig, és többször lefeküdtem vele.

F

dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Se fiút, se lányt. Csak az akkori barátnőimet láttam meztelenül, de egyik sem volt osztálytársam.
dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Azokat a volt lány osztálytársaimat láttam, akikkel egy szobában laktam a kokiba, vagy azokat, akikkel annyira jóban voltunk, hogy átjártunk egymás szobájaba.

Nyilván én is lány vagyok

dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
1 - és mi volt az a rettenetes, amit uténa kaptál és nem felejted?
dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
#2 Ez királyság :) sokan nem mondják el, de igazából tipikus gólyatábori storyk ezek. Még jó, hogy kilesi mindenki a másikat. Megjegyzem, a lányok ugyanúgy kilesték a fiúkat ...
dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Lány vagyok. Nyilván saját nembeli osztálytársamat láttam bugyiban, melltartóbam , még gimis koromban. Meztelen csak barátnőmet láttam akkoriban .
dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, nem, meztelenül egy fiút se láttam az iskolában, viszont a szemben levő teremben levő fiúk közül párat láttam csak alsónadrágban, mert valamiért az öltöző helyett ott öltöztek tesire, nyitott teremajtóval és mivel az egyik lányt ismertem onnan, sajnos többször is arra néztem, őt keresve. Kb. 17-18 évesek voltunk.
dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
iskola után táborban, a női zuhanyzó ablakát amin foncsor volt időnként kapargattuk, hogy este be tudjunk látni. akkor láttunk töménytelen sok meztelen szőrös puncit
jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!